6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

Rosario Dawson w "Daredevilu". Mocna scena otwierająca finał "Orphan Black". Aktor z "Gry o tron" został Charlesem Mansonem. A oprócz tego "Czysta krew", "Arrow", sukienki z gali Critics' Choice Awards.

1. Rosario Dawson w "Daredevilu". Rosario Dawson zagra gościnnie w serialu "Daredevil" Netfliksa. Wcieli się w młodą kobietę, która pojawi się w życiu głównego bohatera.

2. Scena otwierająca finał "Orphan Black". W BuzzFeedzie możecie obejrzeć mocną scenę otwierającą finał 2. sezonu "Orphan Black".

3. Aktor z "Gry o tron" został Charlesem Mansonem. Gethin Anthony, czyli Renly Baratheon z "Gry o tron", dostał rolę Charlesa Mansona w nowym serialu NBC "Aquarius".

4. Najlepiej ubrane aktorki podczas Critics' Choice Awards. E! Online najbardziej spodobały się kreacje Diane Kruger, Keri Russell, Tatiany Maslany i Emmy Rossum.

5. Nowa "Czysta krew" odkodowana w HBO GO. Już w poniedziałek będziecie mogli obejrzeć premierę 7. sezonu "Czystej krwi" za darmo w HBO GO. W telewizji odcinek będzie miał premierę o godz. 23:00 w poniedziałek.

6. Kate Cassidy ćwiczy przed 3. sezonem "Arrow".

REKLAMA