15 najgorszych serialowych ojców

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

UWAGA NA SPOILERY z "Arrested Development", "Banshee", "Breaking Bad", "Californication", "Dextera", "Family Guya", "Gry o tron", "Homeland", "Mad Men", "Revenge", "Rodziny Soprano", "Simpsonów", "Shameless", "Świata według Bundych" i "The Good Wife".

Tywin Lannister (Charles Dance) - "Gra o tron"


Nikodem Pankowiak: Tywin cały czas powtarza, że najważniejsza jest rodzina, ale w tym samym czasie politykę i własne interesy przedkłada nad dobro swoich dzieci. Córkę wydał za mąż za wiecznie niezaspokojonego pijaka, który gdy nie pił, odwiedzał burdele. Gdy pijak umiera, postanawia wydać ją za mąż ponownie, tym razem za geja. Ze starszym synem toczy nieustanne spory co do jego przyszłości, a młodszego darzy czystą nienawiścią i w pewnym momencie skazuje nawet na śmierć. Kochany tatuś.

No i nie zapominajmy o tym, że Tywin cały czas przymykał oczy na to, że jego córka i syn są kochankami. Nie oszukujmy się, facet, który wiedział o wszystkim, musiał wiedzieć i o tym. Jak bardzo nie wypierałby się prawdy, wszyscy wiemy, że zdaje sobie sprawę, jak ona wygląda. Tywin to facet, który pozbawiony jest wszelakich uczuć, kieruje nim żądza władzy i chęć sterowania wszystkimi. Jeśli trzeba poświęcić swoje dzieci, by osiągnąć cel, trudno.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA