5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

CBS ujawnia daty jesiennych premier, "The Good Wife" wraca jako pierwsze. Hulu nie wskrzesi "Community", ale to jeszcze nie koniec nadziei. Królowa Elżbieta prawie zasiadła na Żelazny Tronie. A oprócz tego "Web Therapy" i nowy seksowny serial Stevena Soderbergha.

1. CBS ujawnia daty jesiennych premier. Sezon serialowy w CBS zacznie się 21 września, kiedy wróci "The Good Wife" i będzie mieć premierę "Madam Secretary". W poniedziałek 22 września wróci "The Big Bang Theory" i wystartuje "Scorpion". We wtorek 23 września spodziewajcie się powrotów "NCIS" i "Person of Interest" oraz premiery "NCIS: New Orleans", a w piątek 26 września pokazane zostaną nowe odcinki "Hawaii Five-0" i "Blue Bloods". W niedzielę 28 września wróci "CSI", a w poniedziałek 29 września - "Mom" i "NCIS: Los Angeles". W środę 1 października będzie miał miejsce powrót "Criminal Minds" i premiera nowego serialu "Stalker". W poniedziałek 27 października ruszy kolejny sezon "2 Broke Girls", a od 30 października na swoje stałe miejsce w czwartek wróci "The Big Bang Theory". Tego samego dnia premierę będzie mieć komedia "The McCarthys", a także nowe sezony "The Millers", "Dwóch i pół" oraz "Elementary".

2. Hulu nie wskrzesi "Community". Rozmowy z Hulu nie zakończyły się sukcesem, szanse na powrót "Community" są już bardzo niewielkie. Sony wciąż szuka dla serialu nowego domu, ale ma już niewiele czasu, bo kontrakty aktorów się kończą.

3. Znani aktorzy pojawią się w "Web Therapy". "Web Therapy" wróci 22 października, a wśród pacjentów w tym sezonie znajdą się Lauren Graham, Dax Shepard i Calista Flockhart.

4. Starz zamawia "The Girlfriend Experience". Stacja Starz zamówiła 13-odcinkowy sezon "The Girlfriend Experience", serialu Stevena Soderbergha opartego na filmie z 2009 roku. Serial będzie opowiadał o "najbardziej ekskluzywnych kurtyzanach, które zapewniają klientom znacznie więcej niż tylko seks". Odcinki będą półgodzinne, obsady na razie nie znamy.

5. Królowa Elżbieta odwiedziła plan "Gry o tron". Brytyjska królowa odwiedziła plan "Gry o tron", zdjęcia i wideo znajdziecie tutaj. Monarchini nie zdecydowała się zasiąść na tronie, ale w sieci pojawiło się mnóstwo fotomontaży takich jak ten.

REKLAMA