6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Flash" (Fot. CW)

"The Flash" (Fot. CW)

Powstanie miniserial o Breslau na podstawie książek Marka Krajewskiego. CW podaje daty jesiennych premier. Natasha Lyonne gościnnie wystąpi w "Girls". A oprócz tego "Tyrant", "Gotham", "The Knick".

1. Daty jesiennych premier CW. Sezon w CW zacznie się w czwartek 2 października, kiedy to powrócą "Pamiętniki wampirów" i "Reign". W poniedziałek 6 października ruszy nowy sezon "The Originals", a we wtorek 7 października "Supernatural" oraz nowy serial "The Flash". W środę 8 października wróci "Arrow", a w poniedziałek 13 października wystartuje "Jane the Virgin". Jako ostatnie powróci "The 100" - w środę 22 października.

2. Agnieszka Holland wyreżyseruje dwa odcinki "House of Cards", a także... "Śmierć w Breslau". The Hollywood Reporter podaje, że Holland wyreżyseruje dwa odcinki ze środka 3. sezonu "House of Cards". Ale na tym nie koniec dobrych wieści. THR pisze również, że ATM Grupa przygotowuje miniserię składającą się z godzinnych odcinków, opartą na powieściach kryminalnych Marka Krajewskiego. Serial o inspektorze Mocku będzie kręcony po angielsku (!), a Agnieszka Holland wyreżyseruje pierwszy odcinek, "Śmierć w Breslau".

3. Natasha Lyonne gościnnie w "Girls". Natasha Lyonne, którą znamy z "Orange Is the New Black", pojawi się w 4. sezonie "Girls" w roli dziewczyny o imieniu Rickey.

4. Przyzwoita oglądalność pilota "Tyrant". 2,1 mln widzów obejrzało pilot serialu "Tyrant" w FX.

5. Plakaty promujące "Gotham". Galerię mrocznych plakatów z postaciami z "Gotham" znajdziecie w EW.

6. "The Knick" w Polsce dzień po USA. Nowy serial "The Knick" z Clive'em Owenem zadebiutuje w polskim Cinemax w sobotę 9 sierpnia o godz. 22:00. Będzie też dostępny w HBO GO. Akcja serialu będzie się dziać w nowojorskim szpitalu na początku XX wieku.

REKLAMA