"Chuck": Zobacz promo 5. sezonu

Jest już całkowicie nowy klip promujący 5. sezon "Chucka". Zawiera tylko nieemitowany materiał i możemy w nim zobaczyć Luke'a Sky... oczywiście Marka Hamilla.

Nowe promo serialu "Chuck" jest już dostępne w sieci i można cieszyć się zupełnie nowym wyglądem Chucka (Zachary Levi), w którym nie ma już nic z chłopięcości, za to zrobił się bardzo męski. I bije po twarzy Rycerza Jedi, znaczy, Marka Hamilla (który znany jest tylko jako Luke Skywalker, choć to mocno niesprawiedliwe).

Przy okazji, producenci zapowiadają, że poznamy matkę Sarah (Yvonne Strahovski). TV Line zrobiło więc sondę, kto powinien ją zagrać. Możemy wybierać między innymi spomiędzy Carrie Fisher (czyli księżniczki Lei) czy Rene Russo. Jak dla mnie - księżniczka Leia byłaby idealna, choć już nie wygląda tak jak w słynnej scenie z "Powrotu Jedi" (chłopcy wiedzą, o którą scenę mi chodzi).

Finałowy sezon "Chucka" zapowiada się całkiem emocjonująco. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że i tak jest sezonem "bonusowym". Pytanie tylko, czy ktoś jeszcze chce to oglądać? Mnie jakoś nie ciągnie, mimo że bardzo lubię Zacharego Levi'ego i Yvonne Strahovski.

REKLAMA