7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

"Community" uratowane, będzie 6. sezon. "Hieroglyph" skasowany, zanim zdążył zadebiutować. Przyzwoita oglądalność pilota "Pozostawionych". A oprócz tego "Glee", "The Bridge", "The Killing".

1. "Community" jednak z 6. sezonem. Udało się - 6. sezon "Community" został kupiony przez Yahoo Screen. Będzie się składał z 13 odcinków, premiera zaplanowana została na jesień. #SixSeasonsAndaMovie

2. "Gotham" z premierą na Comic-Conie. Na tegorocznym Comic-Conie fani i dziennikarze zobaczą m.in. pilot "Gotham". Będzie też "The Flash" oraz specjalne fragmenty "Constantine'a" i nowego sezonu "Arrow".

3. "Hieroglyph" skasowany, zanim zdążył zadebiutować. FOX zamówił pełny sezon "Hieroglyph", a jednak serialu nie będzie. Zrezygnowano z niego z "powodów kreatywnych".

4. Przyzwoita oglądalność pilota "Pozostawionych". 1,8 mln widzów obejrzało podczas pierwszej emisji w USA pilot "Pozostawionych". Najnowszy odcinek "True Blood" miał oglądalność na poziomie 3,1 mln. A gdybyście byli ciekawi, co dalej w "Pozostawionych", zdjęcia z 2. odcinka znajdziecie tutaj.

5. Ile odcinków będzie miał finałowy sezon "Glee"? Matthew Morrison powiedział, że 6. sezon "Glee" będzie się składał z 13 odcinków. Na razie nie jest to oficjalna informacja.

6. Zdjęcia z powrotu "The Bridge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x01 - "Yankee".

7. Plakat na 4. sezon "The Killing". TVLine ma też wywiad z twórczynią serialu, a w nim spoilery na temat Linden i Holdera.