7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Night Shift" z 2. sezonem. Serialowy Constantine nie może palić. Jennifer Love Hewitt wraca do CBS. A oprócz tego "Once Upon a Time", "Quick Draw", "Hart of Dixie".

1. "The Night Shift" z 2. sezonem. NBC zamówiło 2. sezon serialu medycznego "The Night Shift". Będzie liczył 14 odcinków. Finał 1. sezonu, składającego się z 8 odcinków, zostanie wyemitowany 12 lipca.

2. Serialowy Constantine nie może palić. Kilka dni temu wyciekł pilot "Constantine". Fani trochę się zdziwili, bo serialowy Constantine nie pali. Palenie to po prostu coś, czego już za bardzo nie wolno pokazywać w telewizji ogólnodostępnej (w przeciwieństwie do przemocy).

3. Nowi aktorzy w "Once Upon a Time". W "Once Upon a Time" pojawią się postacie z "Krainy lodu". Elizabeth Lail zagra Annę, siostrę Elsy, a Scott Michael Foster wcieli się w Kristoffa.

4. Jennifer Love Hewitt wraca do CBS. Jennifer Love Hewitt dołączyła do stałej obsady "Criminal Minds". Zagra Katie Callahan, agentkę pracującą pod przykrywką.

5. CBS zamawia "Zoo". CBS bierze się za ekranizację książki "Zoo" Jamesa Patersona. Akcja skupia się na biologu, badającym sprawę ataków zwierząt na ludzi. CBS zamówił 13 odcinków.

6. Ian Anthony Dale w "Hart of Dixie". Ian Anthony Dale pojawi się w "Hart of Dixie" w roli czarującego lekarza, który jest praktycznie chodzącym ideałem - ma pieniądze, koneksje, jest sympatyczny, dowcipny i był wolontariuszem programu Lekarze bez Granic.

7. "Quick Draw" wraca w sierpniu. Komediowy western Hulu wraca 7 sierpnia, tu znajdziecie więcej nowych zdjęć.

REKLAMA