8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC One)

"Sherlock" (Fot. BBC One)

Oficjalnie: "Sherlock" wraca w grudniu 2015, będzie odcinek świąteczny i 3 zwykłe odcinki. HBO potwierdza, że "Gra o tron" będzie kręcona w Hiszpanii. Rosja nie chce "House of Cards" w ONZ. A oprócz tego "Gotham", "Sons of Anarchy", "Amerykańscy bogowie".

1. Oficjalnie: "Sherlock" wraca w grudniu 2015. BBC One oficjalnie potwierdziło to, co wcześniej mówił Martin Freeman: produkcja 4. sezonu "Sherlocka" wystartuje w styczniu 2015 roku. W grudniu 2015 roku zobaczymy specjalny odcinek świąteczny, a niedługo potem 3 odcinki 4. sezonu.

2. HBO potwierdza, że "Gra o tron" będzie kręcona w Hiszpanii. Hiszpańska Sewilla będzie udawać krainę Dorne w 5. sezonie "Gry o tron". Zdjęcia będą kręcone m.in. w pałacu Alkazar.

3. Rosja nie chce "House of Cards" w ONZ. Ekipa "House of Cards" chciała nakręcić 2 odcinki 3. sezonu w Radzie Bezpieczeństwa ONZ - niestety Rosja się na to nie zgodziła.

4. Carol Kane w "Gotham". Carol Kane pojawi się w "Gotham" w roli Gertrud Kapelput, matki Oswalda Cobblepota.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Tyrant". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x03 - "My Brother's Keeper".

6. Walton Goggins znów w "Sons of Anarchy". Walton Goggins powróci do "Sons of Anarchy" w finałowym sezonie.

7. "Amerykańscy bogowie" kupieni przez "Starz". Starz przygarnęło "American Gods" na podstawie powieści Neila Gaimana. Scenariusz pilota napisze Bryan Fuller, który będzie też jednym z producentów wykonawczych.

8. Zdjęcie obsady "Finding Carter". Czyli nowego serialu dramatycznego od MTV.

REKLAMA