5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Kolejne szczegóły dotyczące "Better Call Saul". Tytuły nowych odcinków "The Killing". A oprócz tego "Pełna chata", "Pretty Little Liars", "Extant".

1. Kolejne szczegóły dotyczące "Better Call Saul". Walter White może pojawić się w "Better Call Saul", ponieważ wydarzenia, które zobaczymy w nowym serialu, będą dziać się przed, po i w trakcie "Breaking Bad". Twórca serialu, Peter Gould, powiedział w rozmowie z "New York Daily News", że scenarzyści będą dość elastycznie podchodzić do czasu i że w "Better Call Saul" mogą pojawić się wszyscy bohaterowie "Breaking Bad", włącznie z tymi, których uśmiercono.

2. Bohaterowie "Pełnej chaty" znów razem. Spotkali się na weselu Dave'a Couliera, który grał wujka Joeya.

3. Tytuły nowych odcinków "The Killing". Znamy już tytuły wszystkich odcinków finałowego sezonu "The Killing", są to kolejno: "Blood in the Water", "Unraveling", "The Good Soldier", "Dream Baby Dream", "Truth Asunder" i "Eden" (finał).

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pretty Little Liars". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x07 - "The Silence of E. Lamb".

5. Obsada "Extant" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia obsady "Extant", nowego serialu science fiction" z Halle Berry w roli głównej.