8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" na nowym zdjęciu (Fot. AMC)

"Better Call Saul" na nowym zdjęciu (Fot. AMC)

Colin Farrell i Taylor Kitsch negocjują role w "Detektywie". "Outlander" z wcześniejszą premierę w internecie. Nowe informacje na temat "Better Call Saul". A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "The Good Wife", "Masters of Sex", "Ray Donovan".

1. Kto w 2. sezonie "Detektywa"? Colin Farrell i Taylor Kitsch negocjują role w 2. sezonie "Detektywa". Czy faktycznie w nim zagrają, okaże się za kilka dni.

2. "Outlander" z wcześniejszą premierę w internecie. Starz ogłosił, że pilot "Outlandera" będzie dostępny w internecie już 2 sierpnia, czyli tydzień przed oficjalną premierą. Pierwszy sezon, który składa się z 16 odcinków, zostanie podzielony na pół - pierwszą ósemkę zobaczymy do końca września, drugą w 2015 roku.

3. Gabrielle Walsh w "Pamiętnikach wampirów". Gabrielle Walsh pojawi się w 6. sezonie "Pamiętników wampirów" w roli tajemniczej kobiety, która przybędzie do Mystic Falls.

4. Pilot "Selfie" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z pilota komedii "Selfie".

5. Zdjęcia obsady "Raya Donovana". Tutaj obejrzycie nowe zdjęcia obsady "Raya Donovana".

6. Zdjęcia obsady "Masters of Sex". Tutaj obejrzycie nowe zdjęcia obsady "Masters of Sex".

7. Josh Charles będzie reżyserować "The Good Wife". Josh Charles wróci za kamerę, aby wyreżyserować jeden z odcinków 6. sezonu "The Good Wife".

8. Nowe informacje na temat "Better Call Saul". AMC wypuściło świeże zdjęcia z "Better Call Saul", a także zdradziło trochę nowych informacji. Wiemy już, że spin-off "Breaking Bad" zacznie się w 2002 roku, czyli sześć lat przed tym, jak Saul spotkał Waltera White'a. Ale serial nie będzie prequelem, będzie raczej swobodnie skakać po osi czasu. Kiedy poznamy Saula, nie będzie jeszcze Saulem, a małomiasteczkowym prawnikiem o nazwisku Jimmy McGill. Już wtedy jego współpracownikiem był Mike, który oczywiście powróci. Michael McKean, którego widać na drugim zdjęciu, gra brata Saula. "Better Call Saul" nie ma zamiaru kopiować wizualnego stylu neo-westernu "Breaking Bad", znajdzie swój własny styl. Walter White będzie się pojawiać tylko kiedy to będzie mieć sens. Jest też szansa, że zobaczymy Gusa Fringa. Pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków, drugi - 13 odcinków. Czemu premiera została przesunięta? Vince Gilligan wyjaśnił, że nic złego się nie stało, po prostu serial jest trochę wolniej pisany.