9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Constantine" (Fot. NBC)

"Constantine" (Fot. NBC)

Nowa aktorka w obsadzie "Constantine'a", główny bohater znacznie ugrzeczniony. AMC zamawia serial o sztukach walki. Ekipa "Community" ma w planach nie tylko 6. sezon, ale też film. A oprócz tego "Heroes: Reborn", "Elementary", "The Leftovers", "Doktor Who".

1. Nowa aktorka w obsadzie "Constantine'a". Angelica Celaya zagra "Zed" w serialu "Constantine". To postać, która jest medium i dysponuje mocami, zanim jeszcze spotka głównego bohatera. Serialowy Constantine już teraz budzi mieszane uczucia, tak różni się od komiksowego. Został ugrzeczniony - jest palaczem, ale nie będzie palił na naszych oczach, nie zobaczymy też jego podbojów seksualnych (oryginalny Constantine jest biseksualny i ma bogate życie seksualne, z serialowym będzie inaczej).

2. Kto nie wróci w "Heroes: Reborn"? Ali Larter nie powróci w "Heroes: Reborn", Zachary Quinto na razie nie jest pewien, czy mu się uda, bo ma wiele innych zobowiązań.

3. Christopher Walken w "Peter Pan Live". NBC ogłosiło, że Christopher Walken zagra Kapitana Haka w musicalu "Peter Pan Live". Do głównej roli próbowano zatrudnić Kristen Bell, ale okazało się, że aktorka nie może. Poszukiwania trwają, a Piotruś Pan tak czy siak będzie kobietą.

4. Plakat promujący "Franklin and Bash".

5. AMC zamawia serial o sztukach walki. AMC zamówiło 6-odcinkowy sezon "Badlands", serialu opartego na chińskiej powieści z XVI wieku "Wędrówka na Zachód". Bohaterami będą wojownik i chłopiec, którzy wyruszają w pełną niebezpieczeństw wędrówkę ku oświeceniu. W serialu nie zabraknie sztuk walki i elementów fantasy. Twórcami są Al Gough i Miles Miles ("Smallville").

6. "Community": będzie 6 sezonów i film? "Community" dostało od Yahoo kolejną szansę - będzie 6. sezon serialu, mówi się też o filmie. Ekipa chwali się, że dostała od Yahoo dużo wolności twórczej. Tymczasem NBC wyjaśniło, że skasowało serial, bo nie było sensu go kontynuować przy tak niskiej oglądalności.

7. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Pozostawionych". Do obejrzenia tutaj.

8. Ophelia Lovibond w "Elementary". Ophelia Lovibond pojawi się w "Elementary" jako Kitty Winter, nowa protegowana Sherlocka, która stanie się kimś w rodzaju rywalki Joan Watson.

9. Doktor Who i Clara w 8. sezonie. W 8. sezonie "Doktora Who" znów będą wiktoriańskie klimaty. Sezon otworzy odcinek "Deep Breath", z którego pochodzi to zdjęcie.

REKLAMA