7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty jesiennych powrotów i premier seriali ABC. Za długi tytuł nowego serialu Shondy Rhimes. Gaius Charles w obsadzie "Aquariusa". A oprócz tego "The Strain", "Extant", "Saturday Night Live".

1. Daty jesiennych powrotów i premier seriali ABC. Sezon w ABC rozpocznie się w poniedziałek 15 września, kiedy wróci "Dancing With the Stars". W poniedziałek 22 września ABC pokaże specjalny sneak peek "Forever", które w swoim stałym slocie zadebiutuje we wtorek 23 września. Tego samego dnia wróci "Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.". W środę 24 września wracają "The Middle", "The Goldbergs", "Modern Family" i "Nashville", a także debiutuje "Black-ish". Na czwartek 25 września szykowana jest uczta dla fanów seriali Shondy Rhimes: wracają "Grey’s Anatomy" i "Skandal", startuje "How to Get Away with Murder". Na niedzielę 28 września szykowane są trzy powroty: "Once Upon a Time", "Resurrection" i "Revenge". W poniedziałek 29 września wraca "Castle", we wtorek 30 września debiutują komedie "Selfie" i "Manhattan Love Story". W piątek 3 października rusza nowy sezon "Last Man Standing", a tydzień później dołącza do niego nowy serial "Cristela". Pozostałe premiery planowane są w midseasonie.

2. Za długi tytuł nowego serialu Shondy Rhimes. Podczas konferencji ABC na TCA Press Tour dziennikarze pytali o tytuły nowych seriali, a dokładniej, sugerowali, że nie są one najszczęśliwsze (np. "Black-ish"). W dzisiejszych czasach tytuł musi być krótki, zgrabny i nadawać się na Twittera - tymczasem "How to Get Away with Murder" zajmuje 20 znaków, czyli sporą część tweeta. A hashtag #HTGAWM też nie wygląda najlepiej. Shonda Rhimes wyjaśniła, że kiedy robi seriale, nie myśli o hashtagach. Jeden z dziennikarzy zaoferował się więc, że pomoże wymyślić nowy tytuł - i zaproponował "Murder Class".

3. Kolejne osoby znikają z "Saturday Night Live". W nowym sezonie nie zobaczymy Noel Wells i Johna Milhisera, którzy spędzili w ekipie "SNL" zaledwie rok. Odchodzi też Nasim Pedrad, która będzie grać w serialu "Mulaney".

4. Gaius Charles w obsadzie "Aquariusa". Gaius Charles zagra w nowym serialu NBC Bunchy'ego Cartera, byłego gangstera, który został fanatycznym członkiem Nation of Islam. Jest to jeden z przestępców ściganych przez policjanta, którego gra David Duchovny.

5. Mocny debiut "The Strain". 2,99 mln widzów obejrzało w FX debiut "The Strain".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Strain". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x02 - "The Box".

7. Kolejny odcinek "Extant" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x03 - "Wish You Were Here".

REKLAMA