8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zmarła Elaine Stritch. Deborah Ann Woll z ważną rolą w "Daredevilu". Data powrotu "Sons of Anarchy" i pierwsze zdjęcie Marilyn Mansona. A oprócz tego "The Big Bang Theory", "Dwóch i pół", "Manhattan", "Boardwalk Empire".

1. Zmarła Elaine Stritch. Elaine Stritch, gwiazda Broadwayu i matka Jacka z "30 Rock", zmarła w wieku 89 lat.

2. Deborah Ann Woll w "Daredevilu". Deborah Ann Woll pojawi się w serialu "Daredevil" Netfliksa jako Karen Page, sekretarka Matta Murdocka (czyli Daredevila), w której on się zakocha i która będzie ważną postacią.

3. Data powrotu "Sons of Anarchy". 9 września wraca "Sons of Anarchy" odcinkiem, który będzie trwał godzinę i 45 minut. W finałowym sezonie "SoA" pojawi się Marilyn Manson, który będzie prezentował się tak.

4. Obsada "The Big Bang Theory" wciąż bez kontraktów. CBS ma problem: gwiazdy "The Big Bang Theory" wciąż nie podpisały kontraktów i nie wróciły na plan. Ponieważ to już ostatni moment, dziennikarze pytali podczas TCA Press Tour, czy CBS się nie niepokoi. CBS odpowiedział, że na pewno wszystko będzie dobrze. Wiadomo, że chodzi o pieniądze - Deadline twierdzi, że od 8. sezonu Jim Parsons, Johnny Galecki i Kaley Cuoco-Sweeting chcą zarabiać po 1 mln dolarów za odcinek.

5. "Madam Secretary" ma być jak "The Good Wife". Nie jak "Scandal", a jak "The Good Wife". Taki będzie nowy serial CBS "Madam Secretary" - zapowiada jego gwiazda Tea Leoni. Nie spodziewajcie się, że główna bohaterka będzie sypiać z prezydentem, będzie miała szczęśliwe małżeństwo, dwójkę dzieci i szalenie odpowiedzialną pracę.

6. Wątek gejowskiej adopcji w "Dwóch i pół". W "Dwóch i pół" pojawi się wątek gejowskiego ślubu i adopcji. Szczegóły tego wątku zdradziła dziennikarzom Nina Tassles z CBS - wszystko znajdziecie tutaj, ale uwaga na duże spoilery.

7. Zdjęcia z pilota "Manhattan". Tutaj znajdziecie zdjęcia z nowego serialu retro, opowiadającego o twórcach bomby atomowej.

8. Plakat na finałowy sezon "Boardwalk Empire".

REKLAMA