6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Rozdano nagrody TCA, "The Good Wife" wygrywa w kategorii dramatycznej. Ryan Murphy tweetuje z planu "American Horror Story". Wentworth Miller z dużą rolą w "The Flash". A oprócz tego "The Affair", "Homeland", "Mulaney".

1. Rozdano nagrody TCA. Television Critics Association rozdało nagrody dla najlepszych seriali. "Breaking Bad" zostało programem roku, nagrodę dla najlepszego dramatu odebrało "The Good Wife", a dla komedii - "Louie" i "Veep". Najlepszym nowym serialem zostało "Orange Is the New Black", a miniserialem - "True Detective". Pełna lista zwycięzców i nominowanych pod linkiem.

2. Wentworth Miller w "The Flash". Znany z "Prison Break" Wentworth Miller dostał rolę Leonarda Snarta, znanego jako Captain Cold w "The Flash". To czarny charakter, którego największą bronią są mrożące promienie.

3. Ryan Murphy tweetuje z planu "American Horror Story".

4. Ekipa "Homeland" o mało nie wylądowała w Izraelu. Twórcy "Homeland" zdradzili, że poważnie zastanawiali się nad kręceniem 4. sezonu w Izraelu. Ostatecznie zrezygnowano - i to była dobra decyzja, bo znów zaczęły się zamieszki. Z Izraela uciekła już ekipa "Tyrant" (do Turcji), przerwano też produkcję nowego serialu "DIG", którego pilot kręcony był w Jerozolimie.

5. Zdjęcia z pilota "The Affair". Serial stacji Showtime o romansie, który zmieni wszystko, debiutuje w październiku. Zdjęcia z pilota obejrzycie tutaj.

6. "Mulaney" na plakacie promocyjnym. John Mulaney zdradził, że pracował dwa lata nad pilotem swojego serialu - i w zasadzie jeszcze go poprawia. Zaprezentował też nowy plakat promocyjny.