10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

W "Gotham" nie zobaczymy Batmana. FOX chce jeszcze więcej "Kości", "24 godziny" też mają szansę wrócić. Nowa agentka dołącza do ekipy Patricka Jane'a. A oprócz tego "Glee", "Red Band Society", "Hart of Dixie", "Sleepy Hollow".

1. W "Gotham" nie zobaczymy Batmana. Bruno Heller powiedział, że nie zobaczymy Batmana w "Gotham". Zobaczymy początki tej historii, kiedy Bruce Wayne jeszcze nie był Batmanem. Heller mówi, że najważniejsi tu będą ludzie i to tym, co się z nimi działo i jak stali się superbohaterami/czarnymi charakterami, mamy się zainteresować. Serial ma być bardziej policyjnym noir niż kolejną produkcją o superbohaterach.

2. W "Red Band Society" nie będą ciągle zabijać dzieciaków. Kolejna jesienna nowość FOX-a to "Red Band Society", serial o dzieciakach, które wylądowały w szpitalu. Twórczyni serialu, Margaret Nagle, mówi, że owszem, bohaterowie będą musieli stawić czoła bardzo trudnym sprawom, ale to nie jest tak, że ciągle ktoś będzie umierać. Jak powiedziała Nagle - która zna takie sytuacje z własnego dzieciństwa, bo kiedy była dzieckiem, jej brat leżał w szpitalu w śpiączce - 85% dzieci, które zapadają na takie choroby jak te w serialu, w końcu wychodzi ze szpitala. "Red Band Society" ma mieć strukturę podobną do "Orange Is the New Black", to znaczy z jednej strony będziemy mieć wydarzenia w szpitalu, z drugiej - flashbacki z kolejnymi bohaterami.

3. Czy to będzie już ostatni sezon "Kości"? Peter Rice z FOX-a wyraził nadzieję, że "Kości" jeszcze powrócą. Ten sezon nie jest planowany jako finałowy.

4. "24 godziny" mogą jeszcze powrócić. FOX chciałby, aby "24 godziny" jeszcze powróciły. Na razie jednak nie było żadnych rozmów z twórcami serialu na ten temat.

5. Obsada "Sleepy Hollow" na nowych zdjęciach. Galeria dostępna tutaj.

6. Finałowy sezon "Glee" bez przerw. FOX chce wyemitować cały finałowy sezon "Glee" jednym ciągiem, bez żadnych przerw. Będzie on miał tylko 13 odcinków.

7. Zoe Hart będzie w ciąży, tak jak Rachel Bilson? Szef stacji CW powiedział, że twórcy "Hart of Dixie" planują dla Zoe ciążę prędzej czy później. Nie powiedział, czy planują ją teraz, kiedy w ciąży jest Rachel Bilson.

8. Josie Loren w "Mentaliście". Znana z "Make It or Break It" Josie Loren pojawi się w "Mentaliście" w roli Michelle Vegi, młodej agentki, która dołącza do ekipy Patricka Jane'a i która dość sceptycznie patrzy na jego metody. Aktorka ma szansę znaleźć się w stałej obsadzie.

8. Jakie będzie "Jane the Virgin"? Ci z nas, którzy widzieli "Majkę", mogą się domyślać, jakim serialem będzie "Jane the Virgin". Twórczyni serialu Jennie Snyder Urman mówi, że chciałaby, aby było to coś pomiędzy "Brzydulą Betty" i "Gilmore Girls".

9. Jak zacznie się 2. sezon "Brooklyn 9-9"? Mike Schur, twórca "B99", znajdziecie je tutaj.

10. Obsada "Manhattan" na zdjęciach. Galeria tutaj.

REKLAMA