8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Carrie Preston wróci w 6. sezonie "The Good Wife". Anthony Hopkins i Evan Rachel Wood w nowym serialu HBO. Ekipa "DIG" opuszcza Izrael. A oprócz tego "The Fall", "Witches of East End", "A to Z", "Once Upon a Time".

1. Carrie Preston wróci w 6. sezonie "The Good Wife". W nowym sezonie "TGW" na pewno zobaczymy Carrie Preston w roli Elsbeth Tascioni. Nie wiadomo, w ilu odcinkach pojawi się tym razem. Do obsady serialu dołączy też Steven Pasquale - uwaga, jego rola jest mocno spoilerowa.

2. Anthony Hopkins i Evan Rachel Wood w nowym serialu HBO. Stacja HBO zamówiła pilot serialu science fiction "Westworld" o futurystycznym parku rozrywki, w którym roboty zaczynają atakować ludzi. Anthony Hopkins zagra dr. Roberta Forda, szefa parku, a Evan Rachel Wood wcieli się w sympatyczną dziewczynę z Midwestu, Dolores Abernathy. Pilot jest zainspirowany filmem Michaela Crichtona z 1973 roku, scenariusz piszą Jonathan Nolan ("Person of Interest") i Lisa Joy ("Burn Notice"), wśród producentów jest J.J. Abrams.

3. Sarah Lancaster w "Witches of East End". Znana z "Chucka" Sarah Lancaster pojawi się w "Witches of East End" w roli Raven Moreau, która przybywa z tajną misją.

4. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "The Fall".

5. Ekipa "DIG" opuszcza Izrael. Ekipa limitowanego serialu "DIG", którego akcja dzieje się m.in. w Jerozolimie, opuszcza Izrael i przenosi się do Albuquerque w Nowym Meksyku. Kilka zdjęć z pilota znajdziecie tutaj.

6. Zdjęcia z pilota "A to Z". Do obejrzenia tutaj.

7. Kolejny odcinek "The Strain" na zdjęciach. Zdjęcia z odcinka 1x03 - "Gone Smooth" zobaczycie tutaj.

8. Tak promuje się "Once Upon a Time" na Comic-Conie.

REKLAMA