10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Skandal" (Fot. ABC)

"Skandal" (Fot. ABC)

Portia de Rossi w "Skandalu". Michelle Fairley w "Resurrection". Jessica Biel w "New Girl". A oprócz tego "The Killing", "Orange Is the New Black", "Stalker".

1. Portia de Rossi w "Skandalu". Portia de Rossi dostała większą rolę w 4. sezonie "Skandalu". Jej szczegółów na razie nie podano.

2. Michelle Fairley w "Resurrection". Michelle Fairley pojawi się w 2. sezonie "Resurrection" jako jedna z osób, które wróciły do życia. Spoilery pod linkiem.

3. Jessica Biel w "New Girl". Jessica Biel pojawi się w 4. sezonie "New Girl" w roli najseksowniejszej pani naukowiec na świecie. Ona i Jess będą rywalizować o względy tego samego faceta.

4. Pornstache nie wróci w 3. sezonie "Orange Is the New Black". Pablo Schreiber powiedział, że w ogóle nie pojawi się w 3. sezonie "Orange Is the New Black". Być może wróci w kolejnym sezonie, ale na razie skupia się na nowej komedii HBO "The Brink", w której gra jedną z głównych ról.

5. Zdjęcia obsady finałowego sezonu "The Killing". Do obejrzenia tutaj.

6. Elisabeth Rohm w "Stalkerze". Elisabeth Rohm dostała stałą rolę w nowym serialu "Stalker" stacji CBS. Zagra zastępczynię prokuratora okręgowego, która jest też matką 10-letniego chłopca. W pilocie tę postać grała inna aktorka, ale zdecydowano się na zmianę.

7. Zmiany w życiu Penny z "The Big Bang Theory". Chuck Lorre zdradził, że Penny czekają pewne zmiany związane z karierą. Większe spoilery pod linkiem.

8. Naya Rivera z "Glee" wyszła za mąż. Naya Rivera poślubiła w Meksyku aktora Ryana Dorseya zaledwie trzy miesiące po zerwaniu zaręczyn z Big Seanem.

9. Kolejny odcinek "Masters of Sex" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x03 - "Fight".

10. Plakat promujący nową komedię - "Partners". 4 sierpnia w FX zadebiutuje nowa komedia o dwóch prawnikach z Chicago, których grać będą Kelsey Grammer i Martin Lawrence. Oto plakat promocyjny.

REKLAMA