8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

"Community" wróci najwcześniej w okolicach świąt. MTV zamawia 5. sezon "Teen Wolfa". Spoilery z Comic-Conu na temat "Hannibala", "Penny Dreadful" i innych seriali. A oprócz tego "Better Call Saul", "Once Upon a Time", "Girls".

1. "Community" wróci najwcześniej w okolicach świąt. W najlepszym przypadku "Community" wróci w okolicach Bożego Narodzenia - powiedzieli twórcy serialu na Comic-Conie. Odcinki będą pojawiać się co tydzień i nie będą dłuższe niż 22 minuty. Będzie większa swoboda twórcza, więc Harmon zamierza poeksperymentować, ale nie spodziewajcie się fundamentalnych zmian. Raczej nie będzie odcinka halloweenowego ani świątecznego, bo sezon zacznie się później. Nie odpowiedziano wprost, co z Greendale, ale zasugerowano, że mogło przetrwać i tym razem.

2. "Crossbones" skasowane. NBC kończy przygodę z piratami - dwa ostatnie odcinki "Crossbones" zostaną pokazane w sobotę 2 sierpnia.

3. MTV zamawia 5. sezon "Teen Wolfa". MTV zamówiło 5. sezon "Teen Wolfa", który będzie miał 20 odcinków. Sezon zostanie wyemitowany w dwóch częściach. Dylan Sprayberry został awansowany do stałej obsady, a twórcy serialu obiecali, że na pewno będziemy oglądać więcej "ludzkich problemów". Więcej spoilerów z panelu na Comic-Conie znajdziecie tutaj.

4. Spoilery na temat 3. sezonu "Hannibala". Na Comic-Conie Bryan Fuller zdradził, że możemy spodziewać się wielkiego powrotu jednego z bohaterów (pod linkiem jest informacja, o kogo chodzi). Poza tym pojawią się kolejne postacie znane z książek, w tym Pazzi (w 2. odcinku), Lady Murasaki (w 3. odcinku) i Cordell (w 4. odcinku). Będzie spory przeskok czasowy - oglądając odcinek 3x01 poczujemy się, jakbyśmy oglądali nowy pilot z Madsem Mikkelsenem i Gillian Anderson w rolach głównych. Wiadomo też już, jaka kuchnia będzie w 3. sezonie "Hannibala" - włoska.

5. Georgina Haig jako Elsa w "Once Upon a Time". Zdjęcie pojawiło się w tygodniku "Time".

6. Co w 2. sezonie "Penny Dreadful"? W 2. sezonie "Penny Dreadful" dowiemy się więcej o Ethanie Chandlerze i jego przeszłości, a także wilczej naturze. Powróci Madame Kali, która będzie pojawiać się często na ekranie. Potwór wreszcie dostanie imię - i będzie to imię zmarłego poety. Twórca serialu obiecuje też seks i nowe postacie w 2. sezonie.

7. Maude Apatow w "Girls". Córka Judda Apatowa pojawi się gościnnie w 4. sezonie "Girls".

8. Billboard promujący praktykę Saula Goodmana. Tyle że Saul Goodman jeszcze nie nazywa się Saul Goodman, a i wygląda trochę inaczej niż w "Breaking Bad". Billboard pojawił się w Albuquerque i oczywiście jest związany z serialem "Better Call Saul".

REKLAMA