Comic-Con 2014: Panele "OUaT", "Sleepy Hollow", "Pamiętników wampirów", "24 godzin" i "Outlandera"

1 2 3 4 5

"Once Upon a Time"

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)


W świecie "Once Upon a Time" pojawią się postacie z "Krainy lodu" i to właśnie z tego powodu ten panel wzbudzał tak duże emocje. W nowiutkim klipie z 4. sezonu pokazano Annę i Elsę (Elizabeth Lail i Georgina Haig) odwiedzające grób rodziców. Później Elsa mówi Annie, że ma dla niej niespodziankę przed weselem. Oto kadr z tego klipu z obiema siostrami.

Twórców serialu pytano, czy w związku z postaciami z "Krainy lodu" mamy się spodziewać elementów musicalu w "Once Upon a Time" - okazuje się, że nie. Oni po prostu nigdy takich rzeczy nie robili, nie potrafią tego robić i nie zamierzają na razie próbować.

Pytano też, czy wróci Neal i czy Emma znajdzie prawdziwą miłość. Okazało się, że twórcy serialu nie zamierzają wskrzeszać Neala, ale jest szansa, iż zobaczymy go w retrospekcjach. Emma teraz nie szuka kolejnego związku, próbuje raczej odnaleźć samą siebie. Poza tym różnie bywa z prawdziwą miłością w "Once Upon a Time" - serial już nieraz udowodnił, że szczęśliwe zakończenia rzadko bywają takie, jak je sobie wyobrażaliśmy. Jeśli zakochujemy się w kimś i to nie wychodzi, nie ma innego wyboru, niż zakochać się ponownie, w kimś zupełnie innym.

W 4. sezonie Kapitan Hak zmieni wizerunek na nieco bardziej współczesny, co niezmiernie cieszy grającego go Colina O'Donoghue, który miał już dość noszenia ciężkiego płaszcza.

Na pewno będą wspólne sceny Henry'ego i pana Golda - ich relacja będzie jeszcze rozbudowywana. Będzie też kontynuowana historia Rumple'a i Belle - pomimo zdrady on naprawdę ją kocha, wyznawał jej to jak najbardziej szczerze.

Kto poza postaciami z "Krainy lodu" ma szansę pojawić się w "Once Upon a Time"? Możliwe, że zobaczymy Flynna Rydera z filmu "Zaplątana" i Cruellę ze "101 dalmatyńczyków". Na pewno wrócą Giancarlo Esposito i Michael Socha z "Once Upon a Time in Wonderland".

Zobaczcie panel, a także trailer 4. sezonu "Once Upon a Time".

1 2 3 4 5