6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

Spoilery z "True Blood" prosto z Comic-Conu. Nowa wersja pilota "Constantine'a". Bohaterowie "American Horror Story: Freak Show". A oprócz tego "Ascension", "Doktor Who", "The Blacklist".

1. "True Blood" żegna się z fanami na Comic-Conie. Ekipę "True Blood" zapytano na Comic-Conie, czy Sookie i Bill będą ze sobą. Producent wykonawczy serialu, Brian Buckner, powiedział, że jest to możliwe, w końcu to telewizja. Przypomniał też, że kiedyś chemia pomiędzy Billem a Sookie napędzała wydarzenia w serialu i że choćby dlatego twórcy chcieli wrócić do ich relacji przed finałem serialu. W tym sezonie jest dużo flashbacków z Billem, wszystko po to, żebyśmy znów mogli zobaczyć jego ludzką stronę. Co oprócz Sookie i Billa nas jeszcze czeka w "True Blood"? Rozwijać się będzie związek Jamesa i Lafayette'a, będzie się też dziać pomiędzy Arlene i wampirem Keithem. Zapowiedziany został również szalony zwrot akcji związany z Tarą.

2. "Ascension" startuje w listopadzie. 24 listopada startuje w Syfy 6-odcinkowy miniserial "Ascension" z Tricią Helfer w jednej z głównych ról.

3. Nowa wersja pilota "Constantine'a" pokazana na Comic-Conie. Publika na Comic-Conie zobaczyła nową wersję pilota "Constantine'a". Widzom podobała się postać Liv grana przez Lucy Griffith, ale twórcy z niej zrezygnowali, bo uważali, że to po prostu nie działa. Liv była ich zdaniem zbyt pasywna i nie rzucała wyzwań głównemu bohaterowi. Tę postać zastąpi znana z komiksu Zed, którą gra Angelica Celaya.

4. Przedstawiono postacie z "American Horror Story: Freak Show". Twórcy "AHS" na Comic-Conie przedstawili obsadę serialu. Dołączył do niej właśnie Michael Chiklis, który zagra Wendella del Tolito. Angela Bassett będzie jego żoną, a Kathy Bates - byłą żoną. Z kolei Evan Peters zagra jego syna. Sarah Paulson wcieli się w bliźniaczki syjamskie Bette i Dot Tattler, Emma Roberts zagra Maggie, a nieobecna na panelu Jessica Lange - Elsę Mars. Główny czarny charakter zagra John Carroll Lynch, który ma stworzyć najstraszniejszą kreację w historii "AHS".

5. Mary-Louise Parker w "The Blacklist". Mary-Louise Parker pojawi się w 2. sezonie "The Blacklist" jako Naomi Highland, która będzie w jakiś sposób związana z Redem.

6. "Doktor Who" będzie w kinach. Premierę 8. sezonu "Doktora Who" będzie można zobaczyć w kinie.