8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Lea Michele w "Sons of Anarchy". Kolejne postacie z "Krainy lodu" w "Once Upon a Time". "Daredevil" zadebiutuje w 2015 roku. A oprócz tego "Extant", "New Girl", "24 godziny".

1. Lea Michele w "Sons of Anarchy". Lea Michele z "Glee" pojawi się w odcinku z 14 października w roli kelnerki Gertie, która jest samotną matką i która znajdzie wspólny język z Gemmą.

2. "Daredevil" zadebiutuje w 2015 roku. Maj 2015 - taką wstępną datę premiery "Daredevila" podał Netflix.

3. Kolejne postacie z "Krainy lodu" w "Once Upon a Time". Jesienią w "Once Upon a Time" pojawi się Tyler Jacob Moore ("Shameless") w roli księcia Hansa, który podoba się Annie. Z kolei John Rhys-Davies podłoży głos trollowi Pabbiemu.

4. Reid Scott w "New Girl". Znany z "Veepa" Reid Scott pojawi się w "New Girl" w roli faceta, o którego Jess będzie rywalizować z postacią graną przez Jessicę Biel.

5. Freddie Prinze Jr. mówi, że źle mu się pracowało z Kieferem Sutherlandem. Freddie Prinze Jr. nazwał Kiefera Sutherlanda "najmniej profesjonalnym kolesiem na świecie" i powiedział, że źle mu się pracowało na planie "24 godzin". Przedstawiciel Sutherlanda wydał oświadczenie, w którym napisał, że Kiefer z przyjemnością pracował z Freddiem i życzy mu wszystkiego dobrego.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Strain". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x04 - "It's Not for Everyone".

7. "Extant" zmienia godzinę emisji. Nie o 21:00, a o 22:00 CBS będzie emitować w środy "Extant". Na wcześniejszą godzinę przeniesiono powtórki "Criminal Minds". Wcześniej w ten sam sposób zamieniono miejscami "Reckless" i "Unforgettable" - i faktycznie oglądalność tego pierwszego przestała spadać. "Extant" ma poważny problem z oglądalnością, która spadła do 6,5 mln/1,1.

8. Mick Jagger na planie nowego serialu HBO. Martin Scorsese już kręci pilot nowego serialu HBO, który opowiada o początkach hip-hopu w drugiej połowie lat 70. Serial na razie nie ma tytułu, ale za to ma Micka Jaggera.

.

REKLAMA