10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Produkcja 8. sezonu "The Big Bang Theory" opóźniona. Allison Williams zagra Piotrusia Pana. Krysten Ritter pojawi się w "The Blacklist". A oprócz tego "Nashville", "Brooklyn 9-9", "Grimm", "Masters of Sex".

1. Produkcja 8. sezonu "The Big Bang Theory" opóźniona. Ekipa "The Big Bang Theory" nadal nie podpisała kontraktów i rozpoczęcie zdjęć (planowane na wczoraj) się opóźnia. Na razie nie ma jeszcze mowy o opóźnieniu daty premiery 8. sezonu - wciąż jest ona planowana na 22 września.

2. Laura Benanti w "Nashville". Laureatka nagrody Tony Laura Benanti pojawi się w "Nashville" w roli gwiazdy country Sadie Stone.

3. Allison Williams w musicalu NBC. Allison Williams z "Girls" zagra Piotrusia Pana w "Peter Pan Live!".

4. Simon Kassianides w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Znany z "Nikity" Simon Kassianides dostał w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." powracającą rolę Bakshiego, faceta, który nie boi się brudnej roboty.

5. Zdjęcia obsady "The Mindy Project" na 3. sezon. Do obejrzenia tutaj. Swoją drogą, Adam Pally ma już jedno zdjęcie w tym stylu - tylko z inną ekipą.

6. Krysten Ritter w "The Blacklist". Krysten Ritter pojawi się w premierze 2. sezonu "The Blacklist" jako analityk danych z firmy zajmującej się bezpieczeństwem.

7. Obsada "Intruders" na zdjęciach. Galeria tutaj.

8. Jenny Slate w "Brooklyn Nine-Nine". Znana m.in. z "Parks and Recreation" Jenny Slate pojawi się gościnnie w premierze 2. sezonu "Brooklyn Nine-Nine" w roli twardej kochanki gangstera o imieniu Bianca. Dziewczyna spotka Jake'a Peraltę.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Masters of Sex". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x04 - "Dirty Jobs".

10. "Grimm" na plakacie na 4. sezon.

REKLAMA