7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

Kolejni aktorzy w obsadzie "Homeland". "Undateable" z 2. sezonem. John Stamos śpiewającym rycerzem. A oprócz tego "Girls", "Stalker", "Gotham", "Once Upon a Time".

1. Kolejni aktorzy w obsadzie "Homeland". Mark Moses, Art Malik i Nimrat Kaur dołączyli do obsady "Homeland" na 4. sezon. Moses zagra Dennisa, profesora politologii na uniwersytecie w Islamabadzie. Hinduska aktorka Nimrat Kaur wcieli się w agentkę pakistańskiego wywiadu. Oboje pojawią się w kilku odcinkach. W jednym odcinku zobaczymy Arta Malika, który zagra emerytowanego pakistańskiego generała i jednocześnie dawnego przyjaciela Saula.

2. "Undateable" z 2. sezonem. NBC zamówiło 2. sezon komedii "Undateable".

3. John Stamos śpiewającym rycerzem. John Stamos pojawi się w serialu komediowym "Galavant" jako rywal głównego bohatera.

4. Warren Kole w "Stalkerze". Warren Kole, który grał w "The Following", dostał rolę Trenta Wilkesa, detektywa LAPD, który popada w konflikt z jednym z głównych bohaterów, Jackiem (Dylan McDermott).

5. Spike Jonze gościnnie w "Girls". Spike Jonze pojawi się gościnnie w 4. sezonie "Girls" w roli faceta o imieniu Marcos.

6. Jeszcze więcej zdjęć bohaterów "Gotham". Galerię znajdziecie tutaj.

7. Więcej zdjęć postaci z "Krainy lodu". Tutaj znajdziecie galerię zdjęć postaci z "Krainy lodu", które pojawią się w "Once Upon a Time".