8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

Produkcja "The Big Bang Theory" wciąż się opóźnia. Charlotte Ross matką Felicity w "Arrow". Peter MacNicol w "CSI: Cyber". A oprócz tego "Sons of Anarchy", "Sleepy Hollow", "Elementary", "Downton Abbey".

1. Produkcja "The Big Bang Theory" wciąż się opóźnia. Trwają negocjacje kontraktów gwiazd "The Big Bang Theory" - z tego powodu zdjęcia zostały odłożone do środy. Jeśli uda się je wtedy rozpocząć, to będzie znaczyło, że jest tydzień opóźnienia.

2. Charlotte Ross matką Felicity w "Arrow". Znana z "NYPD Blue" Charlotte Ross zagra w "Arrow" mamę Felicity. Zobaczymy ją przynajmniej w jednym z listopadowych odcinków - na razie nie zdradzono, czy w teraźniejszości, czy w retrospekcjach.

3. Peter MacNicol w "CSI: Cyber". Peter MacNicol ("Ally McBeal") dostał rolę w "CSI: Cyber". Zagra Stavrosa Siftera z FBI, który jest szefem agentki Avery Ryan (Patricia Arquette).

4. "Downton Abbey" kręcone w Hogwarcie. No dobrze, nie tyle w Hogwarcie, co w Alnwick Castle, który udawał Hogwart w filmach o Harrym Potterze. Zdjęcia potrwają do 8 sierpnia.

5. Rich Sommer wróci w "Elementary". Rich Sommer ponownie pojawi się w "Elementary" jako Harlan Emple.

6. "Sons of Anarchy" na nowym plakacie promocyjnym.

7. Kolejny odcinek "The Bridge" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x05 - "Eye of the Deep".

8. Plakat promujący 2. sezon "Sleepy Hollow".