Olivia Wilde karmi piersią w "Glamour" [zdjęcia]

Olivia Wilde w "Glamour"

Olivia Wilde w "Glamour"

Jeśli karmienie piersią jeszcze nie było modne, to teraz już na pewno będzie. Zobaczcie zdjęcie Olivii Wilde z synem, które pojawiło się w nowym numerze "Glamour".

Olivia Wilde pojawiła się na okładce wrześniowego "Glamour", na której wygląda tak jak wszystkie gwiazdy na tego typu okładkach - czyli perfekcyjnie. Ale w środku można znaleźć coś, czego wszystkie gwiazdy nie robią: zdjęcie z dzieckiem u piersi. W rozmowie z magazynem młoda mama mówi, że karmienie piersią to najbardziej naturalna rzecz na świecie. Jej syn, Otis, urodził się w kwietniu.

Aktorka przyznaje, że zazwyczaj tak nie wygląda, kiedy karmi piersią, ale chyba nikt się nie spodziewał kawałka jej prawdziwego życia w "Glamour". Olivia odpowiedziała też na pytanie, czy planuje w najbliższym czasie ślub z Jasonem Sudeikisem - są zaręczeni, ale nie czują presji, żeby już teraz ustalać datę. A poza tym dziecko to tak naprawdę większe zobowiązanie niż małżeństwo. "Nie ma już teraz definicji 'normalnej rodziny'. Dzisiejsze dzieciaki dorastają w bardzo różnych rodzinach. Nie czuję presji, aby wziąć ślub. Ale z pewnością będzie to bardzo fajne" - mówi aktorka.

Jest też dobra wiadomość dla tych, którzy już stęsknili się za widokiem Olivii Wilde na małym ekranie: znana z "House'a" aktorka zaczyna pracę na planie nowego serialu HBO o rock and rollu, który współtworzą Mick Jagger i Terence Winter. Pilota reżyseruje Martin Scorsese.

Całą galerię fotek Olivii w "Glamour" znajdziecie tutaj.

REKLAMA