7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Piątka nowych bohaterów w "Glee". Kevin Spacey i Julia Louis-Dreyfus zamienili się rolami na okładce "EW". Mathew St. Patrick w "Sons of Anarchy". A oprócz tego "Arrested Development", "CSI: Cyber", "New Girl", "iZombie".

1. Piątka nowych bohaterów w "Glee". W finałowym sezonie "Glee" pojawi się piątka nowych bohaterów: pulchny chłopak o imieniu Roderick, który ma świetny głos; Spencer, który gra w futbol i jest gejem; Jane, ambitna dziewczyna, która jest zabawna, bo w ogóle nie ma poczucia humoru; a także Mason i Madison - bliźniaki, dziewczyna i chłopak, oboje są cheerleader(k)ami.

2. Będzie 5. sezon "Arrested Development". Szef Netfliksa mówi, że "Arrested Development" na pewno powróci, jedyne pytanie brzmi "kiedy".

3. Kevin Spacey i Julia Louis-Dreyfus zamienili się rolami. Ona przebrała się za Franka Underwooda, a on za Selinę Meyer na okładkach "EW".

4. James Van Der Beek w "CSI: Cyber". James Van Der Beek dostał stałą rolę w nowym serialu "CSI: Cyber". Zagra agenta Elijah Mundo, eksperta ds. kryminalistyki związanej z wojną, którego agentka Avery Ryan (Patricia Arquette) zwerbuje do swojego zespołu.

5. Mathew St. Patrick w "Sons of Anarchy". Znany z "Sześciu stóp pod ziemią" Mathew St. Patrick dostał rolę w finałowym sezonie "Sons of Anarchy". Zagra Mosesa, szefa firmy ochroniarskiej, która opiekuje się biznesem na ulicy. Po raz pierwszy zobaczymy go w 7. odcinku.

6. Tytuł premiery 4. sezonu "New Girl". Komedia FOX-a powróci odcinkiem "The Last Wedding".

7. Aly Michalka w "iZombie". Znana z "Hellcats" Aly Michalka przejmuje rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki "iZombie". W oryginalnym pilocie grała ją Alexandra Krosney, ale z niej zrezygnowano.

REKLAMA