Allison Tolman z "Fargo" grała w reklamach [wideo]

Allison Tolman stała się rozpoznawalna, po tym jak pojawiła się w "Fargo", ale oczywiście była aktorką już wcześniej. Zobaczcie jej dawne występy w reklamach i nie tylko.

W "Late Night with Seth Meyers" pojawiła się Allison Tolman z "Fargo". Aktorka, której jeszcze pół roku temu nie kojarzył nikt, a która teraz jest nominowana do nagrody Emmy i ma całkiem spore szanse wygrać, opowiedziała o początkach na planie serialu . Było dokładnie tak, jak można przypuszczać - czyli sami sławni ludzie i ona. Wszyscy się z nią witali, ale nikt nie miał pojęcia, kim jest: może czyimś menedżerem, a może dziewczyną do towarzystwa, taką bardzo niszową. Szybko jednak to się zmieniło, Billy Bob Thornton zabrał wszystkich na kręgle, ekipa się zgrała, a Allison pokazała co potrafi.

Zanim jednak stała się policjantką Molly Solverson, grała głównie w reklamach. Karierę zaczynała w wieku 23 lat od występu w spocie telewizyjnym Denny's, w którym miała zrobić jedną minę i zapłacili jej za to górę pieniędzy. Potem niestety było już tylko trudniej. W wieku 26 lat zagrała epizod w halloweenowym odcinku "Barney & Friends". Można ją też było zobaczyć w małej rólce w "Prison Break" oraz w "Sordid Lives: The Series". I to właściwie tyle, "Fargo" przyszło dopiero kilka lat później.

E! Online odnalazło stare występy Allison Tolman. Jeśli jesteście ciekawi, jak jeszcze do niedawna wyglądała kariera gwiazdy "Fargo", proszę bardzo, oto one.

REKLAMA