11 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nie żyje Robin Williams, prezydent Obama składa kondolencje. "Suits" z zamówieniem na 5. sezon. Dwugodzinna premiera sezonu "Homeland". A oprócz tego "Downton Abbey", "The Knick", "Outlander".

1. Nie żyje Robin Williams. Aktor, którego ostatnio widzieliśmy w serialu "The Crazy Ones", zmarł w wieku 63 lat. Policja podejrzewa samobójstwo, aktor ostatnio zmagał się z depresją. Świat jest w szoku, kondolencje złożył sam prezydent Obama.

2. Zmarł J.J. Murphy z "Gry o tron". J.J. Murphy, aktor, który w 5. sezonie "Gry o tron" miał grać Ser Denysa Mallistera, najstarszego członka Nocnej Straży, zmarł w wieku 86 lat. Zdążył nakręcić zaledwie kilka scen, co oznacza, że jego rolę przejmie ktoś inny.

3. "Suits" z zamówieniem na 5. sezon. USA Network zamówiło 5. sezon "Suits". Będzie składał się z 16 odcinków, które zobaczymy w przyszłym roku.

4. Dwugodzinna premiera sezonu "Homeland". Showtime zmienił pierwotny plan na jesień - "Homeland" wróci 5 października nie z jednym, a dwoma nowymi odcinkami. Premierę nowego serialu "The Affair" przeniesiono na 12 października.

5. Zdjęcia promujące 5. sezon "Downton Abbey". Więcej tutaj.

6. Alexa Vega w "Nashville". Alexa Vega pojawi się w 3. sezonie "Nashville" w roli dawnej miłości Gunnara.

7. "Zakazane imperium" wraca w Polsce 15 września. HBO Polska poinformowało, że piąty i ostatni sezon "Zakazanego imperium" wystartuje 15 września.

8. Michael Rady w "Jane the Virgin". Michael Rady pojawi się w nowym serialu "Jane the Virgin" w roli Lachlana, który jest rywalem granego przez Justina Baldoniego Rafaela.

9. Średni start "The Knick". 354 tys. widzów obejrzało pilot "The Knick" podczas pierwszej emisji w Cinemax. Razem z powtórkami odcinek widziało w dniu premiery 657 tys. osób. To słabszy wynik niż miało na starcie "Banshee" - odpowiednio 438 tys. i 965 tys. widzów.

10. Ed Harris w pilocie "Westworld". Ed Harris dołączył do mocnej obsady pilota serialu HBO "Westworld", który ma opowiadać o zbuntowanych androidach z parku rozrywki. Zagra główny czarny charakter w serialu.

11. Niezła oglądalność "Outlandera". Podczas pierwszej emisji w telewizji Starz pilota "Outlandera" obejrzało 720 tys. widzów. Ale już przez cały weekend na wszystkich platformach odcinek zobaczyło 3,7 mln osób.

REKLAMA