7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pozostawieni" z zamówieniem na 2. sezon. ABC Family kasuje "Twisted" i zamawia 4. sezon "Switched ar Birth". "A to Z" zadebiutuje już dzisiaj. A oprócz tego "Westworld", "Sleepy Hollow", "The Blacklist", "The Brink".

1. "Pozostawieni" z 2. sezonem. HBO zamówiło 2. sezon "Pozostawionych". Będzie składał się z 10 odcinków.

2. ABC Family kasuje "Twisted" i zamawia 4. sezon "Switched ar Birth". Po zaledwie jednym sezonie skasowane zostało "Twisted". Tymczasem "Switched ar Birth" dostało 4. sezon.

3. Thandie Newton w pilocie "Westworld". Thandie Newton, która ostatnio gra w "Rogue", dostała rolę w pilocie "Westworld" o zbuntowanych androidach z parku rozrywki. Zagra Maeve Millay, twardą kobietę, której poglądy na świat za chwilę się zmienią.

4. "A to Z" będzie mieć wcześniejszy debiut. 14 sierpnia, czyli 7 tygodni przed oficjalną premierą nowa komedia "A to Z" zadebiutuje w IHeartRadio.

5. Aunjanue Ellis w "Sleepy Hollow". Znana z "Mentalisty" Aunjanue Ellis pojawi się w "Sleepy Hollow" w roli Lori Mills, matki Abbie.

6. Carla Gugino w "The Brink". Do obsady czarnej komedii HBO o ratowaniu świata przed III wojną światową dołączyła Carla Gugino, która gra żonę amerykańskiego sekretarza stanu, z zawodu prawniczkę.

7. Jeszcze jeden plakat "The Blacklist".

REKLAMA