9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)

Kanadyjczycy donoszą, że będzie 2. sezon "The Strain". Sam Heughan z "Outlandera" brał udział w przesłuchaniach do "Gry o tron", ale mu nie wyszło. "Legends" wystartowało z przyzwoitym wynikiem. A oprócz tego "Orange Is the New Black", "Once Upon a Time", "Nashville", "Scorpion".

1. Kanadyjczycy donoszą, że będzie 2. sezon "The Strain". To jeszcze nie jest oficjalna informacja od FX, ale kanadyjskie Global News donosi, że zamówiono 2. sezon "The Strain". Zdjęcia rozpoczną się w listopadzie w Toronto.

2. Sam Heughan z "Outlandera" brał udział w przesłuchaniach do "Gry o tron". "Brał udział" to mało powiedziane - on próbował 7 razy i za każdym razem go odrzucali. Chciał być m.in. Renlym, Lorasem i jednym z członków Nocnej Straży.

3. Mike Birbiglia w "Orange Is the New Black". Aktor i komik Mike Birbiglia pojawi się gościnnie w 3. sezonie "Orange Is the New Black".

4. Anna i Elsa z "Once Upon a Time" na nowym zdjęciu. Zdjęcie pochodzi z bloga Disneya.

5. Przyzwoity debiut "Legends". 2,6 mln widzów obejrzało pilot "Legends" w TNT, co jest wynikiem takim sobie. Zdjęcia z odcinka 1x02 - "Chemistry" znajdziecie tutaj.

6. Patricia Arquette jeszcze wpadnie do "CSI". Zanim wystartuje "CSI: Cyber" Patricia Arquette pojawi się w roli agentki Ryan w "CSI". Odcinek z nią zostanie pokazany 2 listopada.

7. Derek Hough w "Nashville". Derek Hough z "Dancing with the Stars" dostał rolę powracającą w 3. sezonie "Nashville". Zagra Noah Westa, aktora, który pojawia się w zagłębiu muzyki county w ramach przygotowań do filmu, w którym gra gwiazdę country.

8. Nocny maraton z "Wilfredem" w Eska TV. 15 i 16 sierpnia w godzinach od 23:00 do 2:00 w Eska TV będziecie mogli obejrzeć cały 1. sezon "Wilfreda" (po 6 odcinków).

9. "Scorpion" na plakacie promocyjnym.