8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Rozdano Creative Arts Emmys, pierwsze statuetki dostało "Orange Is the New Black". "Mirror" twierdzi, że Jenna Coleman zamierza opuścić "Doktora Who". Lena Dunham zupełnie zmieniła wygląd po zakończeniu zdjęć do 4. sezonu "Girls". A oprócz tego "A to Z", "Sons of Anarchy", "Houdini", "Constantine".

1. Rozdano Creative Arts Emmys. Rozdano nagrody Emmy w kategoriach technicznych i dla aktorów gościnnych. Emmy dla najlepszej aktorki w dramacie dostała Allison Janney za "Masters of Sex", a dla aktora - Joe Morton ("Scandal"). A kategoriach komediowych nagrody otrzymali Jimmy Fallon ("Saturday Night Live") i Uzo Aduba ("Orange Is the New Black"), która pokonała dwie swoje koleżanki z serialu. Pełną listę znajdziecie tutaj.

2. Cristin Milioti wybrała sobie serialową mamę. Cristin Milioti, która gra teraz główną rolę w komedii "A to Z", chciałaby, aby w jej serialową mamę wcieliła się Stevie Nicks.

3. Jenna Coleman odejdzie z "Doktora Who"? To nie jest jeszcze oficjalna informacja: "Mirror" twierdzi, że Jenna Coleman w tegorocznym odcinku świątecznym pożegna się z "Doktorem Who". Rozmowy o jej odejściu ponoć już się rozpoczęły.

4. Baner promujący 7. sezon "Sons of Anarchy". Jest też taki plakat.

5. Materiały promujące miniserial "Houdini". Główną rolę gra Adrien Brody, tu znajdziecie plakat, a tu zdjęcia obsady.

6. Miranda Otto w pilocie "Westworld". Miranda Otto dołączyła do obsady "Westworld" HBO - serialu o zbuntowanym parku rozrywki z androidami. Zagra Virginię Pittman, szefową departamentu jakości parku, brutalnie szczerą i domagającą się efektywności w radzeniu sobie z kryzysem.

7. Michael James Shaw w obsadzie "Constantine'a". Michael James Shaw pojawi się jako Papa Midnite w nowym serialu NBC, "Constantine". Jego postać to znany z komiksu król voodoo z Nowego Orleanu.

8. Tak wygląda teraz Lena Dunham. Aktorka zmieniła zupełnie wygląd z okazji zakończenia zdjęć do 4. sezonu "Dziewczyn" i wrzuciła na Instagram to zdjęcie z dopiskiem "Zmiany są dobre".

REKLAMA