10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Revenge" (Fot. ABC)

"Revenge" (Fot. ABC)

Kyle MacLachlan wróci do "The Good Wife". Znana z "Simpsonów" Yeardley Smith pojawi się w "Revenge". Ekipa "Downton Abbey" ma wiadomość dla hejterów. A oprócz tego "Castle", "Selfie", "Outlander", "State of Affairs", "Houdini".

1. Kyle MacLachlan wróci do "The Good Wife". Kyle MacLachlan powróci do "The Good Wife" jako Josh Perotti, prawnik, który flirtował z Elsbeth Tascioni.2. Gina Ravera w "Castle". Znana z "The Closer" Gina Ravera pojawi się w "Castle" gościnnie jako wiceszefowa firmy produkującej zabawki.

3. "Selfie" też będzie mieć premierę wcześniej. ABC ma zamiar wypuścić pilot komedii z Karen Gillan już jutro.

4. Yeardley Smith w "Revenge". Yeardley Smith, która podkłada głos Lisie Simpson, pojawi się w 4. sezonie "Revenge" w roli Phyllis, pacjentki szpitala psychiatrycznego.

5. Ekipa "Downton Abbey" ma wiadomość dla hejterów. Po wpadce z butelką internet bardzo ostro potraktował "Downton Abbey". Odpowiedź ekipy, która tworzy serial, jest świetna: ogłoszono, że zostaną przekazane pieniądze dla organizacji charytatywnej WaterAid. Zrobiono też takie oto zdjęcie.

6. Kolejny odcinek "Outlandera" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x03 - "The Way Out".

7. "State of Affairs" traci showrunnera. Z ekipy "State of Affairs" odszedł Ed Bernero, który pokłócił się o to, jak dalej prowadzić serial z Joe Carnahanem, producentem wykonawczym. Nowym showrunnerem prawdopodobnie zostanie Dario Scardapane, który już negocjuje umowę.

8. "Houdini" na zdjęciach promocyjnych. Tutaj zobaczycie zdjęcia z miniserialu "Houdini".

9. Kolejne projekty WGN America. Stacja zamówiła 13 odcinków serialu "Titans", który opowiadać będzie o rodzinie outsiderów żyjących w górach Appalachach i nie zawsze przestrzegających prawa. Za wszelką cenę będą oni bronić swojego świata. Drugi projekt to "Underground", dramat o niewolnikach, którzy zakładają podziemną organizację, pomagającą w odzyskiwaniu wolności. Na razie jeszcze nie ma zamówienia, ale już kompletowana jest ekipa.

10. Jeszcze jeden plakat promujący "iZombie".

REKLAMA