9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rectify" z 3. sezonem. "Happy Valley" z 2. sezonem. FOX rezygnuje z serialu Tiny Fey. A oprócz tego "Doktor Who", "Skandal", "Revenge", "Resurrection", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

1. "Rectify" z 3. sezonem. SundanceTV zamówiło 3. sezon "Rectify". Deadline twierdzi, że tym razem to znów będzie tylko 6 odcinków.

2. "Happy Valley" z 2. sezonem. BBC zamówiło 2. sezon serialu kryminalnego "Happy Valley".

3. Nestor Serrano w "Revenge". Nestor Serrano pojawi się w "Revenge" jako Edward Alvarez, szef policji, który będzie po stronie Victorii.

4. Jeszcze jeden plakat "The Flash".

5. FOX rezygnuje z serialu Tiny Fey. FOX zrezygnował z zamówienia komedii "Cabot College", której twórcami są Tina Fey i Robert Carlock. W zamian zwiększono zamówienie dla debiutującej jesienią komedii "Mulaney" - z 6 do 16 odcinków.

6. Powrót "Doktora Who" na zdjęciach. Pełną galerię zdjęć z odcinka 8x01 - "Deep Breath" znajdziecie tutaj. BBC Entertainment informuje, że w Polsce odcinek zostanie wyemitowany równolegle z premierą brytyjską - czyli 23 sierpnia o godz. 20:50. Kolejne odcinki będą emitowane w Polsce w niedziele o godz. 18:00.

7. Sonya Walger w "Skandalu". Znana z "Lost" Sonya Walger pojawi się w 4. sezonie "Skandalu". Szczegóły dotyczące jej roli na razie nie zostały ujawnione.

8. Tajemniczy billboard "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." w Los Angeles. Zdjęcie tutaj.

9. "Resurrection" na nowym plakacie.

REKLAMA