10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ray Donovan" i "Masters of Sex" z kolejnymi sezonami. Powstanie też 2. sezon "Halt and Catch Fire". Ian Somerhalder wrzucił zdjęcie z planu "Pamiętników wampirów". A oprócz tego "Penny Dreadful", "Parks and Recreation", "Castle", "Siostra Jackie".

1. "Ray Donovan" i "Masters of Sex" z kolejnymi sezonami. Showtime zamówił 3. sezon "Masters of Sex" i "Raya Donovana". Oba będą mieć po 12 odcinków.

2. "Halt and Catch Fire" z 2. sezonem. Mimo słabej oglądalności AMC zdecydowało się zamówić 2. sezon "Halt and Catch Fire". Premiera będzie latem 2015 roku.

3. Rachel Brosnahan w miniserialu "The Dovekeepers". Znana z "House of Cards" i "Manhattanu" Rachel Brosnahan dostała jedną z głównych ról - u boku Cote de Pablo - w miniserialu "The Dovekeepers", który zamówił CBS. Zagra jedną z czterech kobiet, które walczą o przetrwanie podczas oblężenia Masady przez Rzymian w 73 roku. Historyczny miniserial będzie składał się z 4 odcinków.

4. Ian Somerhalder wrzucił zdjęcie z planu "Pamiętników wampirów". Kulisy sesji zdjęciowej do 6. sezonu znajdziecie tutaj.

5. Tytuł premiery 2. sezonu "Penny Dreadful". "Fresh Hell" - taki tytuł ma odcinek 2x01 "Penny Dreadful".

6. Megan Mullally znów w "Parks and Recreation". W 7. sezonie "Parks and Recreation" zobaczymy ponownie Megan Mullally, czyli Tammy 2, w odcinku zatytułowanym "Ron & Jammy". Jammy to oczywiście radny Jamm i Tammy, których prawdopodobnie zobaczymy jako parę.

7. Ellen Pompeo producentką serialu policyjnego. Ellen Pompeo współtworzy nowy dramat policyjny, który właśnie został sprzedany stacji ABC. Bohaterką będzie Kiera Burke, młoda policjantka, która zostaje ranna na służbie. Po 6 latach wraca do pracy jako policyjny psycholog i pomaga policjantom rozwiązywać sprawy. Ale czuje, że nie jest już akceptowana przez to środowisko.

8. Powstanie serialowy "Adwokat diabła". Powstanie serialowa wersja filmu "Adwokat diabła". Projekt zamówiła stacja NBC, scenariusz napisze Matt Venne ("Bag of Bones").

9. ABC robi serial na podstawie książki z "Castle". ABC zamówiło projekt "Derrick Storm", którego głównym bohaterem jest agent Derrick Storm znany z książek Richarda Castle'a z serialu "Castle".

10. Tony Shalhoub w "Siostrze Jackie". Tony Shalhoub pojawi się w 7. sezonie "Siostry Jackie" jako Bernard Prince, nowy lekarz z ostrego dyżuru.

REKLAMA