7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luther" (Fot. BBC One)

"Luther" (Fot. BBC One)

Idris Elba obiecuje więcej "Luthera". "Pełna chata" też ma szansę powrócić. BoJack Horseman w 2. sezonem. A oprócz tego "Once Upon a Time", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", "Masters of Sex", "Jane the Virgin".

1. Idris Elba obiecuje więcej "Luthera". Aktor powiedział, że razem z Neilem Crossem planują kontynuację "Luthera". Jeszcze nie ma żadnego oficjalnego planu, ale prawdopodobnie będzie to nie tyle nowy sezon, co raczej film. Wcześniej mówiono, że jeśli taki film powstanie, to będzie on prequelem serialu.

2. "Pełna chata" powróci? "Pełna chata" może wrócić do telewizji - w tej samej obsadzie, choć prawdopodobnie bez bliźniaczek Olsen.

3. Kristin Bauer van Straten wróci do "Once Upon a Time". Kristin Bauer van Straten znów pojawi się w "Once Upon a Time" w roli Maleficent.

4. Lucy Lawless w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Jest pierwsze zdjęcie Lucy Lawless jako agentki Isabelle Hartley.

5. Sarah Silverman wróci do "Masters of Sex". Sarah Silverman powiedziała, że pojawi się w 3. sezonie "Masters of Sex" jako Helen.

6. BoJack Horseman w 2. sezonem. Netflix zamówił 2. sezon komedii animowanej "BoJack Horseman", która zadebiutowała w piątek.

7. "Jane the Virgin" na nowym plakacie.