10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

Spoilery na temat powrotu "Glee". Laverne Cox pojawi się w "Faking It". Nie wszystkich bohaterów zobaczymy w 5. sezonie "Gry o tron". A oprócz tego "The Flash", "The Good Wife", "Gotham".

1. Co zobaczymy w "Glee" po powrocie"? Tytuł odcinka 6x01 to "Loser Like Me", listę piosenek znajdziecie tutaj. Jest wśród nich "Let It Go" z "Frozen", które zaśpiewa Rachel po swoim powrocie do Ohio. Będzie 6-miesięczny przeskok czasowy, powróci Karofsky, który namiesza pomiędzy Kurtem i Blaine'em. Rachel, po tym jak jej wielkie marzenia legły w gruzach, będzie prowadzić New Directions. Santany w tym odcinku ma nie być wcale.

2. Laverne Cox pojawi się w "Faking It". Znana z "Orange Is the New Black" Laverne Cox pojawi się w "Faking It". Zagra Margot, reżyserkę szkolnego klubu dramatycznego.

3. Zdjęcia z powrotu "The Good Wife". Odcinek 6x01 będzie nosił tytuł "The Line", spoilerowy opis i zdjęcia znajdziecie tutaj. W odcinku pojawi się Taye Diggs, którego widzicie na zdjęciu poniżej.

4. Kto nie wróci w 5. sezonie "Gry o tron"? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie tutaj. Spoilery, oczywiście.

5. Dominic Purcell w "The Flash". W "The Flash" spotka się dwóch aktorów z "Prison Break". Do Wentwortha Millera dołączył Dominic Purcell, który zagra Mick Rory'ego zwanego Heatwave'em.

6. Mamy też jeszcze jeden plakat promujący "The Flash".

7. Allison Williams jako Piotruś Pan. Znana z "Girls" aktorka zagra główną w "Peter Pan Live!" NBC. Oto, jak się prezentuje.

8. Pilot "Gotham" na zdjęciach. Galeria dostępna tutaj.

9. Zdjęcia obsady "Homeland" na 4. sezon. Do obejrzenia tutaj.

10. Za kilka dni ukaże się biografia Benedicta Cumberbatcha. Nakładem wydawnictwa Replika 9 września ukaże się książka "Benedict Cumberbatch: Biografia", której autorem jest Justin Lewis. Więcej o tym tytule dowiecie się z poniższej grafiki (którą można powiększyć przez kliknięcie), ale na tym nie koniec. Serialowa jest jednym z patronów prasowych, w związku z czym już za kilka dni biografię serialowego Sherlocka będzie u nas można wygrać w konkursie. Zapraszamy.