10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Newsroom" (Fot. HBO)

"The Newsroom" (Fot. HBO)

Data powrotu "Newsroomu", a także "Getting On" i "The Comeback". "Gotham" w Polsce już w październiku. Kristen Johnston w "Modern Family". A oprócz tego "Chirurdzy", "Revenge", "Kości", "Skandal".

1. HBO podaje datę premiery kolejnych seriali. "Newsroom" wraca z finałowym sezonem 9 listopada. Tego samego dnia spodziewajcie się powrotów "The Comeback" i "Getting On".

2. "Gotham" w Polsce już w październiku. 8 października o godz. 22:00 w Universal Channel zadebiutuje "Gotham".

3. Zdjęcia z powrotu "Chirurgów". Tutaj znajdziecie galerię zdjęć z odcinka 11x01 - "I Must Have Lost It On the Wind", którym powrócą "Chirurdzy".

4. Plakat promujący 10. sezon "Kości".

5. Kristen Johnston w "Modern Family". Kristen Johnston pojawi się w "Modern Family" w roli koleżanki Mitchella z firmy prawniczej, która będzie przechodzić trudny okres i w związku z tym zostanie zaproszona do spędzenia nocy na kanapie.

6. Zdjęcia z powrotu "Nashville". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x01 - "That's Me Without You", którym powróci "Nashville".

7. Posłuchajcie, jak śpiewa Leighton Meester. Leighton Meester z "Plotkary" nagrała album, który ukaże się 28 października. Tutaj możecie posłuchać jej nowego utworu "Heartstrings".

8. Powrót "Revenge" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x01 - "Renaissance", którym wraca "Revenge".

9. Maggie Lawson w "Dwóch i pół". Maggie Lawson pojawi się w roli pracownicy opieki społecznej w "Dwóch i pół".

10. Nowe zdjęcia obsady "Skandalu". Do obejrzenia tutaj.

REKLAMA