10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Znamy datę powrotu "White Collar", USA Network obiecuje mocne zakończenie. Mandy Moore i Andrea Parker w "Red Band Society". "Murder in the First" z 2. sezonem. A oprócz tego "Reign", "Glee", "The Good Wife", "Sons of Anarchy", "Once Upon a Time".

1. Mandy Moore i Andrea Parker w "Red Band Society". Mandy Moore pojawi się w "Red Band Society" w roli lekarki i byłej narzeczonej doktora McAndrew (Dave Annable). W serialu zobaczymy też Andreę Parker w roli matki Kary (Zoe Levin).

2. "Murder in the First" z 2. sezonem. TNT zamówiło 2. sezon "Murder in the First", który będzie miał 10 odcinków.

3. Znamy datę powrotu "White Collar". Serial telewizji USA Network wróci z finałowym sezonem 6 listopada. Będzie to tylko 6 odcinków, ale szef stacji mówi, że nie będziemy zawiedzeni. Obiecuje ekscytujące i szokujące zakończenie, którego fani nie zapomną nigdy.

4. Tak wyglądał Chris Pratt w 2000 roku.

5. Kilka zdjęć z powrotu "Reign". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x01 - "The Plague", którym powróci "Reign".

6. Lea Michele śpiewa "Frozen" w "Glee". Występ zobaczymy w odcinku 6x01, a więcej zdjęć zza kulis "Glee" znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x02 - "Trust Issues".

8. Kolejny odcinek "Sons of Anarchy" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x02 - "Toil and Till".

9. "Fargo" w październiku w polskiej telewizji. 19 października w Ale Kino+ zadebiutuje "Fargo". Stacja będzie emitować serial w niedziele o godz. 20:10, po dwa odcinki.

10. Nowy plakat promujący "Once Upon a Time". Czyli jeszcze więcej "Frozen".

onceuponatime_season4_poster_full

REKLAMA