10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

Powstanie spin-off "Świata według Bundych". Gillian Anderson w stałej obsadzie "Hannibala". HBO rezygnuje z "Open" Ryana Murphy'ego. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Downton Abbey", "Orange Is the New Black", "Przekraczając granice".

1. Będzie spin-off "Świata według Bundych". Rodzina Bundych ma szansę powrócić po latach w spin-offie kultowego sitcomu, którego głównym bohaterem byłby dorosły Bud Bundy. Pod linkiem znajdziecie też zdjęcie czwórki aktorów grających rodzinę Bundych, które zrobiono kilka dni temu.

2. Gillian Anderson w stałej obsadzie "Hannibala". Gillian Anderson w 3. sezonie "Hannibala" będzie już w stałej obsadzie.

3. Ricky Gervais w nowym serialu "Galavant". Ricky Gervais zagra czarodzieja o nazwisku Xanax w nowym serialu komediowym "Galavant".

4. HBO rezygnuje z "Open" Ryana Murphy'ego. Po pilocie HBO zdecydowało się zrezygnować z serialu "Open", który miał opowiadać o nowoczesnych związkach.

5. Mnóstwo zdjęć z nowych odcinków "Downton Abbey". Do obejrzenia tutaj. Przy okazji ciekawostka: "The Sun" twierdzi, że w krótkim filmie promującym cele charytatywne i związanym z "Downton Abbey" pojawi się George Clooney.

6. Spin-off "Weroniki Mars" na plakacie. CW promuje "Play It Again, Dick".

playitagaindick_FULL

7. William Fichtner będzie w poniedziałek 15.09 w Polsce. Na zaproszenie AXN pojawi się w Polsce William Fichtner, który gra w "Przekraczając granice". Aktor weźmie udział w specjalnym pokazie serialu i konferencji prasowej - a my oczywiście tam będziemy.

8. Zdjęcia z powrotu "Sleepy Hollow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x01 - "This Is War", którym powróci "Sleepy Hollow".

9. Michael Che będzie prowadził "The Weekend Update". "Saturday Night Live" rezygnuje z Cecily Strong jako prowadzącej "The Weekend Update". Colin Jost pozostanie, a dołączy do niego Michael Che, który do tej pory był w "SNL" scenarzystą.

10. Marsha Stephanie Blake w "Orange Is the New Black". Do grona więziennych strażników w "Orange Is the New Black" dołączy w 3. sezonie Marsha Stephanie Blake.