10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Ben McKenzie ranny w głowę na planie "Gotham". David Fincher chce zrobić serial dla HBO. Ellen Pompeo myśli o porzuceniu aktorstwa po "Chirurgach". A oprócz tego "Kości", "The Big Bang Theory", "The Affair", "Modern Family".

1. Ben McKenzie ranny w głowę na planie "Gotham". Ben McKenzie został ranny w głowę na planie "Gotham", ale już w poniedziałek wróci do pracy. Tymczasem promocja serialu trwa, oto najnowszy plakat.

gotham3456

2. David Fincher chce zrobić serial dla HBO. David Fincher i James Ellroy (autor książki "Czarna dalia") prowadzą rozmowy z HBO ws. nowego serialu kryminalnego, którego akcja miałaby dziać się w latach 50.

3. Phyllis Logan w "Kościach". Znana z "Downton Abbey" Phyllis Logan pojawi się w "Kościach" w roli milionerki, której pokojówka została zamordowana.

4. Jeszcze jeden plakat nowej komedii "Manhattan Love Story".

manhattan3456

5. Zachary Quinto w "The Slap". Zachary Quinto zagra Harry'ego, ojca 15-latka, w amerykańskiej wersji "The Slap". Z kolei Brian Cox wcieli się w Manolisa, patriarchę rodziny.

6. Nowe zdjęcia promujące "Modern Family". Tutaj znajdziecie nowe zdjęcia obsady "Modern Family", a tutaj - fotki z odcinka 6x01 - "The Long Honeymoon".

7. Ellen Pompeo myśli o porzuceniu aktorstwa po "Chirurgach". Ellen Pompeo powiedziała, że nie czuje potrzeby, aby być aktorką i być może po zakończeniu "Chirurgów" zajmie się czymś innym.

8. Zdjęcia obsady "Person of Interest" na 4. sezon. Do obejrzenia tutaj.

9. Zdjęcia obsady "The Affair". Dostępne tutaj.

affair4567

10. Powrót "The Big Bang Theory" na zdjęciach. Jeśli jesteście ciekawi, jakie przygody czekają Sheldona, zajrzyjcie tutaj.

big-bang-theory-06

REKLAMA