10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nashville" (Fot. ABC)

"Nashville" (Fot. ABC)

Mykelti Williamson w "Nashville". Luke Perry w "CSI: Cyber". John Stamos zagra dziadka w pilocie komedii. A oprócz tego "Modern Family", "Once Upon a Time", "Outlander", "Hawaii Five-0", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

1. Mykelti Williamson w "Nashville". Znany z "Justified" Mykelti Williamson pojawi się w 3. sezonie "Nashville" w roli Terry'ego, genialnego muzyka, który po tym jak przeżył osobistą tragedię, żyje na ulicy. Aktor pojawi się w 4 odcinkach i na pewno usłyszymy, jak śpiewa.

2. Luke Perry w "CSI: Cyber". Luke Perry zagra w "CSI: Cyber" Nicka Daltona, byłego agenta FBI, który miał kierować jednostką ds. cyberprzestępczości. Po tym jak wyrzucono go z agencji, przeszedł do sektora prywatnego.

3. Kolejny odcinek "Outlandera" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x07 - "The Wedding".

4. John Stamos zagra dziadka w pilocie komedii. John Stamos dostał rolę w niezatytułowanym pilocie serialu komediowego, który pisze Danny Chun ( "The Office"). Zagra kawalera, który nagle dowiaduje się, że jest nie tylko ojcem, ale i dziadkiem.

5. Jeszcze jeden plakat promujący "Once Upon a Time". I znów "Kraina lodu".

once-season-4-poster

6. Plakaty promujące "The Blacklist". Do obejrzenia tutaj.

7. Nowe zdjęcia obsady "Hawaii Five-0". Galeria tutaj.

8. USA Network kompletuje obsadę "Mr. Robot". Znany z "24 godzin" Rami Malek zagra główną rolę w nowym serialu "Mr. Robot". Główny bohater to inżynier ds. cyberbezpieczeństwa, który po godzinach pracy zamienia się w hakera broniącego świata przed korporacyjnym złem. W serialu zobaczymy też znaną z "Suburgatory" Carly Chaikin w roli dziewczyny, która tworzy złośliwe oprogramowanie.

9. Hayley Atwell w powrocie "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". TV Guide opublikowało zdjęcie z odcinka.

carte4567

10. Plakat promujący 6. sezon "Modern Family".

Modern-Family-Season-6-Poster

REKLAMA