10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sons of Anarchy" pobiło rekord oglądalności. Scott Glenn pojawi się w "Daredevilu". Dawna miłość Barry'ego Allena powróci w "The Flash". A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "Cougar Town", "Doktor Who", "Castle", "Sleepy Hollow".

1. "Sons of Anarchy" pobiło rekord oglądalności. Premierę 7. sezonu "Sons of Anarchy" (razem z wszystkimi powtórkami) obejrzało 9,3 mln Amerykanów. Co oznacza, że jest to najchętniej oglądany program w historii stacji FX.

2. Kim będzie Shonda Rhimes w "The Mindy Project"? W 3. sezonie "The Mindy Project" pojawi się Shonda Rhimes. Zagra samą siebie, ale jest twist: serialowa Shonda będzie mistrzynią beer ponga.

3. Scott Glenn w "Daredevilu". Scott Glenn pojawi się w "Daredevilu" w roli mentora głównego bohatera.

4. Mnóstwo zdjęć z "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x01 - "I'll Remember", a tutaj - nowe fotki obsady.

wampiry-caro456

5. Jedna z postaci opuści wcześniej "Cougar Town". Jednego z bohaterów "Cougar Town" pożegnamy w odcinku 6x01. Jeśli jesteście ciekawi kogo, zajrzyjcie tutaj.

6. Amanda Pays w "The Flash". Amanda Pays, która grała dziewczynę Barry'ego Allena, dr Tinę McGee, w serialu z lat 90., pojawi się w "The Flash". Zagra tę samą postać.

7. Joan Rivers miała się pojawić u Seinfelda. Jerry Seinfeld zdradził, że dwa tygodnie przed śmiercią Joan Rivers zgodziła się wystąpić w jego serialu internetowym "Comedians in Cars Getting Coffee".

8. Kolejny odcinek "Doktora Who" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 8x05 - "Time Heist".

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sleepy Hollow". Zdjęcia z odcinka 2x02 - "The Kindred" znajdziecie tutaj.

10. Powrót "Castle" na zdjęciach. Zdjęcia z odcinka 7x01 - "Driven" znajdziecie tutaj.

STANA KATIC, JON HUERTAS

REKLAMA