12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

NeNe Leakes powróci w finałowym sezonie "Glee". Gloria Steinem pojawi się w "The Good Wife". Powstanie serialowy "Lucifer". A oprócz tego "Outlander", "Chirurdzy", "American Horror Story", "The Walking Dead" i inne.

1. NeNe Leakes powróci w finałowym sezonie "Glee". NeNe Leakes pojawi się w 6. sezonie "Glee" jako trenerka Roz Washington.

2. Gloria Steinem w "The Good Wife". Aktywistka Gloria Steinem pojawi się w 6. sezonie "The Good Wife" w roli samej siebie.

3. Powstanie serialowy "Lucifer". Kolejny komiks doczeka się serialowej wersji. Tom Kapinos ("Californication") zrobi pilot "Lucifera", serialu opartego na komiksie Vertigo, opowiadającym losy upadłego anioła Lucifera Morningstara, który porzuca piekło i otwiera knajpę w Los Angeles.

4. Jeszcze więcej zdjęć z powrotu "The Walking Dead". Galeria tutaj.

5. Suknia Claire na zdjęciach z "Outlandera". Już w najbliższym odcinku "Outlandera" będzie wydarzenie, na które czekaliśmy od początku. Jeśli chcecie zobaczyć, jaką suknię będzie miała Claire, zajrzyjcie tutaj.

6. Bill Hader poprowadzi "Saturday Night Live". Bill Hader powróci do "SNL", ale tylko jako gościnny gospodarz. Poprowadzi program 11 października. Gościem muzycznym będzie Hozier.

7. Obsada "Arrow" na nowym plakacie.

Arrow-Season-3-Poster

8. Kolejny odcinek "Chirurgów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 11x02 - "Puzzle with a Piece Missing".

9. Nat Faxon w "Marry Me". Nat Faxon pojawi się w "Marry Me" jako kuzyn głównej bohaterki (Casey Wilson).

10. Aubrey Plaza będzie głosem Grumpy Cata. Aubrey Plaza wcieli się w Grumpy Cata w filmie Lifetime "Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever".

11. Sam Richardson w stałej obsadzie "Veepa". Sam Richardson, który pojawił się w "Veepie" przy okazji kampanii w Iowa, powróci w 4. sezonie i będzie w stałej obsadzie serialu.

12. Jeszcze jeden plakat "American Horror Story: Freak Show".

american-horror-story-freak-show