9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Detective" (Fot. HBO)

"True Detective" (Fot. HBO)

Colin Farrell potwierdził, że zagra w "Detektywie". Alicia Coppola pojawi się w "Sons of Anarchy". Ben Whishaw dostał główną rolę w szpiegowskim serialu BBC Two. A oprócz tego "Kości", "Outlander", "Zakazane imperium", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

1. Oficjalnie: Colin Farrell w "Detektywie". Colin Farrell potwierdził, że zobaczymy go w 2. sezonie "Detektywa". Irlandzkiej gazecie "The Sunday World" powiedział, że w planach jest 8 odcinków, a praca na planie potrwa 4-5 miesięcy. Tym razem serial będzie kręcony w okolicach Los Angeles.

2. Gil Bellows w "Kościach". Gil Bellows pojawi się gościnnie w 10. sezonie "Kości". Zagra Masona Curtiza, menedżera z Wall Street, który będzie przesłuchiwany, po tym jak ktoś zamorduje jednego z jego współpracowników.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Outlandera". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x08 - "Both Sides Now".

4. Alicia Coppola w "Sons of Anarchy". Alicia Coppola pojawi się w "Sons of Anarchy" w roli dyrektorki szkoły, do której chodzi syn Jaxa.

5. Ben Whishaw w szpiegowskim serialu BBC Two. Ben Whishaw zagra główną rolę w 5-odcinkowym miniserialu "London Spy". Bohaterem jest Danny, młody szpieg, który zakochuje się w koledze. Kiedy ten znika, Danny musi zdecydować, czy walczyć o prawdę.

6. Jeszcze jeden plakat promujący "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

shield-435

7. TNT zamawia serial o kokainie. TNT zamówiło pilot serialu o handlu narkotykami w latach 70. na Florydzie. Odcinek napisze Michelle Ashford ("Masters of Sex"), wśród producentów znajdują się Jerry Bruckheimer i Michael Bay.

8. Kevin Sussman tworzy komedię dla stacji CBS. Kevin Sussman, czyli Stuart z "The Big Bang Theory", sprzedał stacji CBS pilot komedii "Wife of Crime". Jej bohaterem będzie facet ze Staten Island, który wżenia się we włoską rodzinę mającą powiązania z mafią.

9. Bohaterowie "Boardwalk Empire" na plakatach. Galeria tutaj.

boardwalk_empire_ver44_xlg_FULL