12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Niezły start "Madam Secretary". Charlie Sheen chce wrócić do "Dwóch i pół". Komedia "Benched" z premierą w październiku. A oprócz tego "Les Revenants", "The Good Wife", "Downton Abbey", "Sons of Anarchy", "The Blacklist" i inne.

1. Niezły start "Madam Secretary". W niedzielny wieczór "Madam Secretary" zaliczyła niezły start - 14,7 mln/2,0. Dużo słabiej wypadł powrót "The Good Wife" - 9,95 mln/1,3.

2. Charlie Sheen chce wrócić do "Dwóch i pół". Charlie Sheen liczy na to, że uda mu się jeszcze wrócić do "Dwóch i pół". Jeśli tylko go zechcą z powrotem, "szansa wynosi 100 procent". Mediom powiedział, że już zwrócił się z odpowiednią prośbą do twórców serialu. Problem w tym, że twórcy serialu mówią, iż dowiedzieli się o wszystkim z mediów. Czyli jednak szansa na powrót wielka w tej chwili nie jest, nawet jeśli Charlie Sheen rzeczywiście tego chce.

3. "Benched" z premierą w październiku. 28 października wystartuje komedia "Benched" stacji USA Network, w której Eliza Coupe z "Happy Endings" gra prawniczkę.

4. Ekipa "Les Revenants" wraca na plan. Na razie nie znamy daty premiery 2. sezonu, ale wiadomo przynajmniej, że coś się dzieje.

5. Shea Whigham w "Marvel's Agent Carter". Znany z "Zakazanego imperium" Shea Whigham dostał główną rolę męską w serialu o agentce Carter. Zagra Rogera Dooleya, szefa Strategic Scientific Reserve, który nadzoruje agentów.

6. Anna Camp powróci w "Ground Floor". Anna Camp powróci w 2. sezonie "Ground Floor" jako Heather, była dziewczyna Brody'ego.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x03 - "Dear God".

8. Spadła oglądalność "Downton Abbey". 8,43 mln Brytyjczyków obejrzało premierę 5. sezonu "Downton Abbey". To najsłabsze otwarcie sezonu od lat, tylko pierwszy odcinek 1. sezonu miał niższą oglądalność (7,69 mln).

9. Kolejny odcinek "Sons of Anarchy" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x03 - "Playing with Monsters".

10. Taylor Louderman w "Peter Pan Live!". Taylor Louderman zagra Wendy w musicalu "Peter Pan Live!".

11. Kenan Thompson chce odejść z "Saturday Night Live". Kenan Thompson chciał odejść z "SNL" już w tym roku, ale Lorne Michaels przekonał go do pozostania. Prawdopodobnie komik zakończy swoją przygodę z programem po tym sezonie.

12. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Blacklist". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x02 - "Monarch Douglas Bank".

NUP_165111_0004

REKLAMA