8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." ze słabą oglądalnością po powrocie. Kolejne szczegóły na temat 2. sezonu "Les Revenants". Sasha Alexander pojawi się w "Shameless". A oprócz tego "Sons of Anarchy", "Chicago Fire", "Castle".

1. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." ze słabą oglądalnością. Serial Marvela po powrocie zanotował oglądalność na poziomie 5,98 mln/2,1. Bardzo dobry start zaliczyło "NCIS: New Orleans" (17,22 mln/2,5), a niezły powrót "Chicago Fire" (9,14 mln/2,6). W porównaniu z pierwszym odcinkiem nieco zyskało "Forever" (6,85 mln/1,8). Fatalnie wypadły komedie FOX-a - "New Girl" (2,35 mln/1,3) i "The Mindy Project" (2,1 mln/1,0).

2. Kolejne szczegóły na temat 2. sezonu "Les Revenants". Zdjęcia do 2. sezonu "Les Revenants" rozpoczną się za kilka dni, a zakończą 20 marca 2015 roku. Na plan powrócą wszyscy oprócz Alix Poisson (Laure), która jest w ciąży i w związku z tym nie pojawi się na pewno w pierwszej połowie sezonu. Do stałej obsady dołączy Laurent Lucas.

3. Sasha Alexander pojawi się w "Shameless". Znana z "Rizzoli and Isles" Sasha Alexander dostała powracającą rolę w "Shameless". Zagra jedną z profesorek Lipa.

4. Adrianne Palicki w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Adrianne Palicki zagra Bobbi Morse, zwaną Mockingbird, a to jej pierwsze zdjęcie z serialu.

ustv-agents-of-shield-mockingbird

5. "Big Brother" dostaje dwa kolejne sezony. CBS zamówił 17. i 18. sezon "Big Brothera".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sons of Anarchy". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x04 - "Poor Little Lambs".

7. Kolejny odcinek "Chicago Fire" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x03 - "Just Drive The Truck".

8. Jeszcze jeden plakat promujący powrót "Castle".

castle456

REKLAMA