8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." (Fot. ABC)

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." (Fot. ABC)

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." ze słabą oglądalnością po powrocie. Kolejne szczegóły na temat 2. sezonu "Les Revenants". Sasha Alexander pojawi się w "Shameless". A oprócz tego "Sons of Anarchy", "Chicago Fire", "Castle".

1. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." ze słabą oglądalnością. Serial Marvela po powrocie zanotował oglądalność na poziomie 5,98 mln/2,1. Bardzo dobry start zaliczyło "NCIS: New Orleans" (17,22 mln/2,5), a niezły powrót "Chicago Fire" (9,14 mln/2,6). W porównaniu z pierwszym odcinkiem nieco zyskało "Forever" (6,85 mln/1,8). Fatalnie wypadły komedie FOX-a - "New Girl" (2,35 mln/1,3) i "The Mindy Project" (2,1 mln/1,0).

2. Kolejne szczegóły na temat 2. sezonu "Les Revenants". Zdjęcia do 2. sezonu "Les Revenants" rozpoczną się za kilka dni, a zakończą 20 marca 2015 roku. Na plan powrócą wszyscy oprócz Alix Poisson (Laure), która jest w ciąży i w związku z tym nie pojawi się na pewno w pierwszej połowie sezonu. Do stałej obsady dołączy Laurent Lucas.

3. Sasha Alexander pojawi się w "Shameless". Znana z "Rizzoli and Isles" Sasha Alexander dostała powracającą rolę w "Shameless". Zagra jedną z profesorek Lipa.

4. Adrianne Palicki w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Adrianne Palicki zagra Bobbi Morse, zwaną Mockingbird, a to jej pierwsze zdjęcie z serialu.

ustv-agents-of-shield-mockingbird

5. "Big Brother" dostaje dwa kolejne sezony. CBS zamówił 17. i 18. sezon "Big Brothera".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sons of Anarchy". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x04 - "Poor Little Lambs".

7. Kolejny odcinek "Chicago Fire" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x03 - "Just Drive The Truck".

8. Jeszcze jeden plakat promujący powrót "Castle".

castle456

REKLAMA