Andy Samberg streszcza filmy w 5 sekund [wideo]

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

W niedzielę wraca "Brooklyn 9-9", a tymczasem Andy Samberg i jego wielkie okulary zaliczają kolejne programy talk show. Zobaczcie najnowsze fragmenty.

Andy Samberg w ostatnich dniach pojawił się w kilku programach, m.in. w "The Tonight Show" i "Late Night". Najciekawiej oczywiście było u Jimmy'ego Fallona. Gospodarz zaproponował zabawę, polegającą na streszczeniu filmów w kilka sekund, bez nazwisk aktorów i jakichkolwiek słów z tytułu. Andy okazał się świetny, niezależnie od tego, czy akurat zgadywał, czy opisywał film.

A jeśli nie wiecie, o co chodzi z Samburgerami, tutaj jest wyjaśnienie.

Najlepsza jednak była historia, jak Andy założył sobie konto na Facebooku. Nigdy wcześniej go nie miał, bo uważał, że to niepotrzebna rzecz. Ale spotkał Marka Zuckerberga i ten mu założył profil, a następnie dodał się do znajomych. I tak zostało do dziś - Andy ma tylko jednego znajomego na Fejsie i jest nim szef serwisu.

Nawet w przerwie na reklamę działy się genialne rzeczy!

W "Late Night" Andy'ego odpytywał jego znajomy z "Saturday Night Live", Seth Meyers. Było więc wspominanie dawnych czasów i opowiadanie o tym, czym się różni praca w serialu od pracy w "SNL". Najgorsze jest to, że teraz trzeba rano wstawać, o 5:30.

Nie zabrakło też zabawnej historyjki o tym, jak Andy udał się ze znajomymi na camping i musiał udać się za potrzebą.