9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" wróci w kwietniu. "Dominion" i "Defiance" z kolejnymi sezonami. Rachel McAdams zaproponowano rolę w "Detektywie". A oprócz tego "Mom", "Once Upon a Time", "The Originals", "Black-ish", "State of Affairs".

1. "Outlander" wróci w kwietniu. Trochę poczekamy na drugą część 1. sezonu "Outlandera" - Starz informuje, że serial wróci 4 kwietnia 2015 roku. Znów będzie to 8 odcinków.

2. "Dominion" i "Defiance" z kolejnymi sezonami. Stacja SyFy zamówiła kolejne sezony seriali "Dominion" i "Defiance". Oba otrzymały zamówienie na 13 odcinków, oba zobaczymy w 2015 roku.

3. Rachel McAdams zaproponowano rolę w "Detektywie". Variety pisze, że Rachel McAdams jest bliska podpisania kontraktu na występ w 2. sezonie "Detektywa". Miałaby zagrać główną rolę żeńską.

4. Zmiany w ramówce CBS, "Mom" w czwartki. CBS zdecydował się na zmiany w jesiennej ramówce. "The Big Bang Theory" przez kolejne trzy tygodnie wciąż będzie emitowane w poniedziałki w systemie: nowy odcinek, a po nim powtórka odcinka poprzedniego. "Mom" wróci dopiero 30 października i będzie w czwartkowej ramówce. Na poniedziałek przesunięte będzie "The Millers".

5. Jeszcze jeden plakat promujący "Once Upon a Time". Tym razem bez "Krainy lodu".

6. Mocne otwarcie "Black-ish". Nowa komedia ABC, "Black-ish", wystartowała w środę z wysoką oglądalnością - 11,04 mln/3,3. Spadki zaliczyły "The Mysteries of Laura" (10,01 mln/1,5) i "Red Band Society" (3,43 mln/1,1). Ten drugi z taką oglądalnością nie ma żadnych szans na zamówienie.

7. Nina Dobrev pojawi się w "The Originals". Nina Dobrev pojawi się w "The Originals" jako Tatia, oryginalny sobowtór.

8. Kolejny odcinek "Marry Me" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x02 - "Move Me".

9. Mnóstwo zdjęć z pilota "State of Affairs". Pojawiło się więcej zdjęć z pierwszego odcinka "State of Affairs", galeria tutaj.

REKLAMA