8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Postacie z serialu towarzyszącego "The Walking Dead". Spadek oglądalności "Hawaii Five-0" po powrocie. Rutger Hauer w komedii "Galavant". A oprócz tego "Chirurdzy", "Gotham", "Resurrection", "The Bridge".

1. Postacie z serialu towarzyszącego "The Walking Dead". Rozpoczynają się castingi do nowego serialu, który będzie się dział w świecie "The Walking Dead". TVLine prezentuje listę głównych bohaterów. W serialu zobaczymy Seana Cabrerę, Latynosa po 40-tce, który zawsze stara się postępować słusznie, oraz jego zbuntowanego syna, Cody'ego. Będzie też Nancy Tompkins, matka po 30-tce, z dwójką nastoletnich dzieci - Ashley i Nickiem. Serial będzie też miał własną Andreę (Chapman), kobietę, która wyjechała poza miasto, aby odzyskać równowagę po koszmarnym małżeństwie. Akcja prawdopodobnie będzie rozgrywać się niedługo po wybuchu epidemii zombie.

2. Spadek oglądalności "Hawaii Five-0" po powrocie. Do ramówki powróciły piątkowe seriale. "Hawaii Five-0" zaczęło sezon z oglądalnością 8,9 mln/1,3, co oznacza spadek w porównaniu z zeszłorocznym startem sezonu (1,6). "Blue Bloods" też zaliczyło spadek - do poziomu 10,6 mln/1,2.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x03 - "The Balloonman".

4. Obsada "Resurrection" na zdjęciach promocyjnych. Galeria tutaj.

resu356

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 11x03 - "Got to Be Real".

6. Rutger Hauer w komedii "Galavant". Rutger Hauer pojawi się w nowym serialu komediowym "Galavant". Zagra Kingsleya, złego starszego brata serialowego króla Richarda.

7. Finał "The Bridge" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x13 - "Jubilex", czyli finału 2. sezonu "The Bridge".

8. Kolejne odcinki "How to Get Away with Murder" na zdjęciach. Zdjęcia z dwóch kolejnych odcinków obejrzycie tutaj.

REKLAMA