6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

Benedict Cumberbatch mówi, że 4. sezon "Sherlocka" będzie fenomenalny. Josh Holloway zagra w pilocie twórcy "Lost". Zachary Levi dostał główną rolę w pilocie komedii NBC. A oprócz tego "Turn", "The Fall", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

1. Benedict Cumberbatch mówi, że 4. sezon "Sherlocka" będzie fenomenalny. Benedict Cumberbatch w rozmowie z "Empire" powiedział, że nie może na razie wiele zdradzić z fabuły, ale 4. sezon "Sherlocka" będzie fenomenalny. "Jeszcze nigdy nie widzieliście Sherlocka działającego pod taką presją, więc będzie ciekawie" - zapewnił aktor. "Sherlock" wróci w grudniu 2015 roku z odcinkiem świątecznym, na początku 2016 roku pokazane zostaną kolejne 3 odcinki. Cumberbatch zapewnił też, że na 4. serii się nie skończy. Dopóki scenarzyści będą mieć pomysły, on chciałby, aby serial był kontynuowany.

2. Josh Holloway w pilocie twórcy "Lost". Josh Holloway dostał rolę w pilocie serialu science fiction "Colony" stacji USA Network. Twórcą serialu jest Carlton Cuse ("Lost"), Holloway wcieli się w byłego agenta FBI, który mieszka z rodziną w okupowanym przez obcych Los Angeles i zmuszony jest współpracować z kosmitami.

3. Zachary Levi w pilocie komedii NBC. Zachary Levi dostał główną rolę w komedii muzycznej "Tuned", której producentką jest Eva Longoria. Główny bohater będzie ambitnym nowojorczykiem, którego życie się zmienia, kiedy zaczyna mieć muzyczne halucynacje, prowadzące niejednokrotnie do ciekawych przygód.

4. Ksenia Solo w "Turn". Znana z "Lost Girl" Ksenia Solo pojawi się w stałej obsadzie 2. sezonu "Turn". Zagra pochodzącą z bogatej rodziny Peggy Shippen, która nawiąże bliższą znajomość z Benedictem Arnoldem (Owain Yeoman).

5. Kolejny odcinek "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x03 - "Making Friends and Influencing People".

6. Zdjęcia z 2. sezonu "The Fall". Pojawiły się pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "The Fall". Premiera zaplanowana jest na późną jesień.

Gillian-Anderson-The-Fall-Season-2

Jamie-Dornan-The-Fall-Season-2

REKLAMA